Що таке абдомінопластика?

Підтяжка живота - абдомінопластика

Деякі жінки стурбовані жировими відкладеннями в області живота і мріють зробити підтяжку живота. Така хірургічна процедура в медицині називається – абдомінопластика, коли надлишок шкіри і жиру із середньою і нижньої частин живота видаляються. Хірургічна процедура з підтяжкою живота пов’язана з певним ризиком.

Перш ніж зважиться на таку операцію розглядаються всі аспекти. Можливо слід видаляти складки шкіри, які з’являються після вагітності і неможливо їх прибрати простими вправами. Жінка, що зважилася на таку операцію, повинна знати, що залишиться великий шрам на животі.

Навіть якщо операція пройде успішно, післяопераційний період у всіх проходить по різному. Ті жінки, котрі раніше працювали над своїми м’язами мають переваги в післяопераційному відновленні. Період відновлення проходить від двох тижнів до одного місяця.

Варто також зазначити, що процедура не буде гарантією того, що надлишки жиру і шкіри зникнуть назавжди. Вони можуть повернутися, якщо пацієнт не буде здійснювати вказівки лікаря і дотримуватися дієти. Процедура, яка проводиться косметичним хірургом, щоб забезпечити сталість, також потребує дисципліни і рішучості з боку пацієнта.

Але ми радимо не займатися хірургічними втручаннями без необхідності і обмежитися ефективними способами збереження та досягнення ідеальної фігури.

Не исключено, что погода в Николаеве на протяжении нескольких дней может кардинально измениться, поетому стоит время от времени смотреть онлайн прогноз погоды.

Залишити коментар