Шілак – оптимальний догляд за нігтями

шілак догляд за нігтями
Цієї весни всі столичні манікюрні салони облетіла нова мода на суперстійкий манікюр. Дивовижний лак, який витримує різного типу пошкодження, подряпини і при цьому тримається на ногтіках до двох тижнів, просто підкорив серця столичних красунь. Тепер мода на шілак поширюється все далі, доходячи і до самої глибинки.

Історія винаходу шілака

Цей чудовий лак, гібрид лаку і біогелю винайшли спритні американці. Провідні розробники компанії СND поставили собі за мету створити універсальне сяюче покриття, яке не буде розшаровуватися, тріскатися і вицвітати в будь-яких, навіть найсуворіших умовах. І ось, на початку сезону весна-літо 2012 вони порадували нас виходом у світ такого чудового засобу.

Унікальність шілака

Шілак вразив нас своєю стійкістю і витривалістю. До того ж нігтьова пластина при покритті шілаком росте куди швидше, ніж без нього або під звичайним лаком. Серед явних позитивних сторін цього засобу майстри манікюру називають такі:
1. Шілак забезпечує манікюру будь-якого типу сяючий вигляд протягом 2 тижнів, і при цьому укріплює і доглядає за нігтями.
2. Шілак наноситься дуже просто, майже, як і звичайний лак, але вимагає полімеризації, як і кожен біогель. Знімається шілак за допомогою спеціального засобу для зняття шілака. Такий засіб не приносить шкоди нігтьовій пластині.
3. Не сколюється, не тьмяніти, не шарується і не облазить протягом 2 тижнів.
4. Не перекриває доступу кисню до нігтьової пластини. Покриття шілак створено на основі унікальної технології, яка дбайливо піклується про ваші нігті.
5. Заощаджує ваш час. Не потребує постійного щотижневого перефарбування. Наноситься раз в два тижні, а процедура нанесення шілака триває близько 30 хвилин.
6. Шілак має нейтральний запах, він не буде дратувати вас ацетоновим смородом.
7. Це покриття гіпоалергенне. Ви можете більше не вибирати між красою та хорошим самопочуттям.

Відгуки про шілак

Як ви вже звикли, ми не робимо рекламу будь-яких засобів і препаратів. В наших інтересах проінформувати наших улюблених читачок і, в випадок чого, застерегти від скоєння помилок. Саме тому в своїх статтях у підрубриках «відгуки» ми видаємо як позитивні думки про що-небудь, так і негативні. Ось, порція нових відгуків про шілак:
Ельвія: Це не просто лак! Це диво! Робила собі манікюр за допомогою шілака ось уже кілька разів. На ручках він протримався близько 2 тижнів, а на пальчиках ніг – цілих 3 тижні. Я просто не розумію, як можна цим покриттям пошкодити нігті!
Лимонка: а я от не задоволена. Робила нігті шілаком тричі, два рази облажалася по повній. Французький манікюр сліз майже відразу, а ось однотонне покриття протрималося близько 16 днів. Самостійно зняти я його не змогла, довелося йти в салон. Після кількох процедур зняття я помітила, що нігті стали сильно розшаровуватися. Раджу всім тричі подумати, перш ніж користуватися таким покриттям.
Віталішка: а я особливих зауважень до шілаку не маю. Покриття як покриття. Трималося рівно 2 тижні. Так, не сколовся, не обліз і не потріскав. Він просто трохи потьмянів і став не таким блискучим. А в цілому, я ним задоволена.

Залишити коментар