Шкода і користь «штучного сонця»

Солярій

Безумовно, кожна дівчина хоче виглядати привабливо і мати гарну засмагу цілий рік. В умовах сучасного світу це цілком здійсненна мрія, так як солярії зараз є буквально на кожному кроці. Але чи так це безпечно? Ходить багато чуток про солярії, які з них міф, а які – істина, і наскільки вагома шкода солярію, зараз розберемося.

Перш за все, якщо ви хвилюєтеся про те, чи шкідливий вам солярій чи ні, проконсультуйтеся з фахівцем, який підкаже, наскільки ваша шкіра схильна до впливу ультрафіолетових променів, і до чого може привести надмірне захоплення загаром.

Засмагати не варто:

-Світлошкірим людям, до яких засмага не прилипає. Дана процедура може порушити алергічні реакції та опіки тіла;

-Людям з великою кількістю веснянок, родимок, пігментних плям на тілі, також людям з великими родимими плямами. Це загрожує утворенням злоякісної пухлини і в цьому випадку шкода солярію буде незаперечна;

-Жінкам в положенні, щоб убезпечити себе від появи пігментних плям;

-Людям із захворюваннями серця (гіпертонія), захворюваннями статевих органів, з порушенням роботи щитовидки;

-Людям, які приймають ліки, що підвищують чутливість (антибіотики).

Якщо за станом здоров’я протипоказань немає, ви можете сміливо вирушати засмагати.

Користь солярію:

-Виробляється вітамін D, який потрібний організму цілий рік, але взимку ми його практично не отримуємо у зв’язку з відсутністю теплого випромінювання. Тому «штучне Сонце» може замінити нам Сонце на даний на час. Організм таким чином отримує бракуючий кальцій, фосфор. Зміцнюються наші кістки і м’язи.

- 20 хвилин солярію відповідають декільком годинам, проведеним на яскравому сонці. Це суттєво економить час, хоча загар і кількість отриманих вітамінів приблизно однакові;

-Штучний загар уповільнює і зупиняє загострення процесів шкірних захворювань, таких як екзема, дерматит, псоріаз, вугрі;

-Процес загоряння стимулює роботу нашої імунної системи, а також роботу ендокринних залоз і обміну речовин.

Вагомий плюс засмаги в солярії в тому, що в процесі ми отримуємо вітамін А, який в порівнянні з вітаміном В, одержуваних на сонце, дає меншу ймовірність опіку тіла.

Поради любителям солярію:

-Засмагаючи, не відкривайтесь повністю, це завдає вагомий шкоди статевим органам і молочних залоз;

-Засмагайте в спеціальних окулярах, які вам надають в солярії. Окуляри захистять очі від опіку сітківки;

-Перед процедурою не забудьте змити з лиця всю косметику, зняти контактні лінзи;

-Не варто відвідувати солярій більше 20 разів на рік, тривалість сеансу не повинна перевищувати 20 хвилин.

Слідуючи цим простим порадам, ви будете уважніше ставитися до процесу загоряння, стежити за своїм тілом і здоров’ям. А ваш загар буде найкрасивішим і рівним.

Новая книга Юлии Высоцкой под названием “Эм, бегу, живу!” – Это настоящий фурор в мире красоты и здоровья, и прочитать ее должна каждая уважающая себя девушка.

Залишити коментар