Шоколад запобігає появі зморшок

шоколад

Щоденне споживання шоколаду уповільнює процеси старіння шкіри. Усього кілька часточок темного шоколаду не тільки запобігають появі зморшок, але й знижують ризик захворювання на рак шкіри, повідомляє The Telegraph з посиланням на дослідження групи вчених для приватної дерматологічної клініки “European Dermatology London”. У ході дослідження фахівці спостерігали за станом шкіри добровольців, яких поділили на дві групи. У першій учасники експерименту вживали протягом 3 місяців темний шоколад з високим вмістом , у другій – звичайний шоколад.

У результаті з’ясувалося, що шкіра добровольців з першої групи краще захищена від шкідливого ультрафіолетового випромінювання сонця.

Фахівці також прийшли до висновку, що споживання шоколаду зменшує ймовірність виникнення раку шкіри. Однак такими властивостями володіє виключно темний, гіркий шоколад, багатий флавонолом – антиоксидантами, які містяться в какао-бобах.

Як раніше з’ясували британські вчені з Медичної школи Халла і Йорка і Оксфордського університету, щоденний прийом темного шоколаду з високим вмістом какао також може допомогти в боротьбі з синдромом хронічної втоми і поліпшити пам’ять.

Дослідження італійських вчених виявило, що щоденне споживання темного шоколаду допомагає зняти запалення, пов’язані із захворюваннями кровоносної системи.

Чтобы волосы долго выглядели ухоженными и красивыми нужно делать стрижку используя для этого горячие ножницы, которые запаивают кончики каждого волоса и не дают ему сечься.

По материалам сайта – www.liberty-salon.ru.

Залишити коментар