Сім найстрашніших захворювань нашого часу

хвороби
Хвороби – плач людства всіх часів, з моменту виникнення життя на землі. Часом важко сказати, які хвороби найстрашніші. Точно стверджувати можна одне: страшні хвороби – це хвороби, які невиліковні, приносять людям страждання або призводять до смертельного результату.
Розглянемо 7 страшних, підступних хвороб.
№ 1 «Синдром живого трупа» – психіатричне захворювання, відзначається спробами до скоєння суїциду, песимізм, апатія. Найгірше, коли хворим здається, що вони «живі мерці», затвердження ними того факту що їх тіло “схильне” розкладанню з характерним запахом гниття.
№ 2 »Хвороба вампіра» – це боязнь дії на шкіру сонячних променів. Під їх впливом шкіра таких людей покривається бульбашками, виникає почуття болю, печіння.
№ 3 «Jumping Frenchman» – це розлад загостреної рефлексії. Хворі відрізняються зайвою лякливістю (шуми, образи), тривожністю, зайвою емоційністю, зацикленість на одних і тих же словах, неадекватні реакції.
№ 4 «Прогерія» – старече тіло не відповідає реальному віку (діти виглядають як старі). Це генетичне захворювання. Діти, що хворіють на цю хворобу не доживають і до 13 років, оскільки в їх організмі прискорені процеси старіння. Дане захворювання, на щастя, зустрічається дуже рідко.
№ 5 «Синдром Аліси поля чудес» – це неврологічне захворювання спотворює сприйняття хворим реального часу, власного тіла. Такі хворі бачать всіх оточуючих (людей, тварин, предмети) великими або дуже маленькими.
№ 6 «Синдром перевертня» (вовчий синдром) – хвороба, характеризується рясним оволосінням на обличчі, а також на різних частинах тіла.
№ 7 «Слонова хвороба» (лімфатична філарія) – хвороба, що мешкає в тропічних просторах. Зараження відбувається з укусу москітів (при укусі личинки москіта потрапляють в кровоносний потік, відбувається накопичення паразитів в тканинах, вражаючи лімфатичні вузли, збільшуючи їх у багато разів). Більше 100 млн. чоловік схильні до пагубномї дії даного захворювання, а понад 40 млн. хворіють на тяжку форму. Симптоми хвороби: сильні болі, лихоманка, гіпертрофована частин тіла (руки, ноги, груди, геніталії).
Звичайно, це далеко не весь перелік хвороб, здатний змінювати людину до невпізнанності, завдавати болю і муки, не маючи можливості жити повноцінним життям. Вони не піддаються лікуванню.
Лучший выбор для вас – это турмалиновые изделия цена которых приятно вас удивит.

Залишити коментар