Скипідарні ванни

Скипідарні ванни

Скипідарні ванни – корисні процедури для краси і здоров’я

Скипідарні ванни це спеціальні медичні процедури, що відносяться до фізіотерапії. Даний метод легко можна застосувати у власній ванній кімнаті. Просто потрібно налити у ванну воду з певною температурою і «копнути» туди за схемою скипідарну рідину. При чому придбати останню зовсім не складає труднощів. Завдяки ефективності скипідарні ванни добре відомі і продаються зараз практично в будь-якій аптеці. Так, і коштують вони зовсім не дорого. Принцип їх дії полягає в тому, що вони поступово відкривають у вашому організмі закриті капілярні судини, що дозволяє відновити живлення органів елементами крові. В результаті налагоджується правильна циркуляція крові і створюються умови для нормального функціонування організму. При цьому відбувається великий викид з тіла людини шлаків.

Позитивний вплив скипідарної ванни

Скипідарні ванни, як ви вже здогадалися, сприяють зниженню ваги. За рахунок відновлення правильного обміну речовин і видалення шлаків зайві кілограми поступово покидають організм. Чудово, також і те, що до людини повертається колишня активність і позитивний погляд на життя. Під час прийому білої скипідарної ванни відчувається колення і паління на певних ділянках шкіри, які супроводяться скороченнями відповідних м’язів. При перших сеансах це викликає здивування і захоплення. Людина знаходиться в спокійному розслабленому стані, а відчуття, що він займається гімнастикою, його не покидає! Вага при цьому від сеансу до сеансу у людини починає знижуватися.

Скипідарні ванни з жовтим розчином допомагають знизити вагу

Ванни з жовтим скипідарним розчином, як правило, викликають не колення і скорочення м’язів, а активне потовиділення і викид шлаків. Причому потовиділення не закінчується в той момент, коли ви покидаєте ванну. Фахівці радять: для зниження ваги, наступні дві години провести в ліжку під найтеплішою ковдрою, яка у вас є. Було підраховано, що людина за час прийняття процедури втрачає від 2 до 4 літрів поту. З цією рідиною організм покидає велика кількість шлаків і токсинів.А це декілька кілограмів зайвого тягаря! Особливо важлива дана процедура для тих, у кого ожиріння викликає надлишки рідин в організмі і гіпертонію. Цей метод дуже ефективний, оскільки дозволяє скинути зайві кілограми і зробити організм молодшим і здоровішим. Після прийому скипідарних ванн обмиватися водою у жодному випадку не слідує. Тривалість прийому ванн в середньому складає 5-20 хвилин. Починати слід з 5 хвилин, потім поступово збільшувати час по 1-2 хвилині, залежно від переносимості. Якщо ви відчуваєте дискомфорт при прийнятті ванни, то слід “пом’якшити” характеристики: зменшити час, температуру або кількість скипідарного розчину.


Залишити коментар