Сліди від прищів. Як позбутися слідів після прищів?

сліди від прищів
Прищі і вугрі – проблема, яка так чи інакше торкнулася багатьох з нас в підлітковому віці. Скільки переживань було з цього приводу, скільки юних дівчат і хлопців комплексували з приводу своєї шкіри, скільки сил і коштів було витрачено на боротьбу з прищами? На щастя, у більшості людей з віком ця проблема зникає. Але з’являється інша: сліди від прищів у вигляді темно-червоних плям або навіть рубців, які ще довго будуть нагадувати про не найвеселіші дні юнацтва … Чи можна позбутися від цих слідів? І, якщо можна, яким чином це зробити?

Народні рецепти масок для позбавлення від слідів після прищів

Сліди від прищів виникають в тих випадках, коли до проблеми ставляться без належної уваги і, відповідно, не займаються лікуванням та дезинфікуванням прищів. Іншими словами, пускають все на самоплив, а то і зовсім видавлюють прищі. Існує 2 варіанти позбавлення від слідів від прищів: звернутися в салони краси, де вам проведуть спеціальні косметичні процедури, або скористатися методами народної медицини і користуватися відбілюючими масками для обличчя домашнього приготування. Кілька рецептів відбілюючих масок ми наведемо в даній статті.
Рецепт № 1. Маска із зеленої глини
Для виготовлення даної маски знадобиться 1/2 столової ложки зеленої косметичної глини і кілька крапель розмаринового масла. Глину розвести невеликою кількістю прохолодної води до консистенції кашки, додати декілька крапель масла розмарину і нанести на шкіру обличчя. Через 10 хвилин маску можна змити, а шкіру зволожити тоніком або зволожуючим кремом.
Рецепт № 2. Маска з меду з корицею
1 чайну ложку меду розмішати з 1 чайною ложкою меленої кориці, нанести отриману суміш на ділянки шкіри обличчя, на яких є плями від прищів. Тримати протягом 20-25 хвилин, після чого змити теплою водою. Повторювати процедуру через день.
Рецепт № 3. Томатна маска
Взяти 1 столову ложку м’якоті помідора, розмішати її з 1 чайною ложкою крохмалю. Отриману масу нанести на темні плями на шкірі обличчя на 15 хвилин, після чого змити водою.
Інші народні засоби
Не хочете возитися з масками? Народна медицина пропонує і інші варіанти порятунку від слідів після прищів:
- Протирати пігментних плям свіжим огірковим соком або соком лимона, і те й інше має відбілюючий ефект;
- Протирати плями маслом розмарину або чайного дерева по кілька разів на день;
- Протирати обличчя кубиками льоду, виготовленими з відвару петрушки.
Також читайте як позбутися пігментних плям раз і назавжди.

Залишити коментар