Стан шкіри відображає всі недуги

Стан шкіри

Шкіра – своєрідне «досьє» вашого організму. Вона відбиває будь-які недуги і аномалії. Просто треба вміти «читати» по ній.

Вас турбує зайва сухість шкірного покриву? Це свідчення хвороби печінки. При нестачі вітаміну А найчастіше з’являються тріщини в куточках губ.

З’явилася жовтизна? Значить, хвора печінка, аж до цирозу. Блідість? Це сигнал про початок анемії. А при синюватому відтінку шкіри можна сміливо стверджувати, що у людини не все в порядку з серцем. Дуже яскраво відбивається на шкірі хвороба легенів. Якщо обличчя з одного боку почервоніло – то й легке з цього боку хворе.

Поєднання судинних зірочок з почервонінням долонь – явний симптом неполадок печінки. А коричневі круги під очима – нездужання нирок. У останніх хворих вранці – сильні набряки під очима. Однак якщо ті ж набряки виникають під вечір – це сигнал серцевих хвороб.

З’явилися прищі або вугрова висипка? А вам вже за 20? Шукайте порушення в статевій сфері або хвороба яєчників (у жінок).

Ваша шкіра раптом стала жирною і почалося зайве випадіння волосся? SOS! Проблеми зі щитовидною залозою.

Всі дерматити – це неполадки в нервовій системі. Виняток становлять лише сонячні дерматити. Вони – просто алергічна реакція.

Наостанок пройдемося по зонах. Райони підборіддя і носа відповідають за яєчники. Лоб – за нирки. Щоки – за все, що знаходиться в області шлунка.

Ви зрозуміли, що шкіра може багато чого підказати вам? Треба тільки бути до неї уважнішими.

Каждая женщина должна знать, что такое мастопатия груди, чтобы зарание предупредить или на ранних стадиях определить этот недуг.

Залишити коментар