Сиве волосся: чому і що з ними робити

сиве волосся

На жаль, від появи сивого волосся не застрахований ніхто. І сивина – це далеко не супутня вікові ознака. Вона може з’явитися у людини в будь-які роки. Причини бувають різні.

Перше місце займає спадковий фактор. Тому якщо члени вашої сім’ї починають рано сивіти, то і вам не уникнути цього. Також поява сивини викликана стресами, переживаннями, прийомом сильнодіючих лікарських засобів і навіть ультрафіолетовими променями – сонце дуже сушить волосся, в результаті чого воно може втратити свій пігмент. Деякі з фахівців вважають, що причиною появи ранньої сивини можуть стати внутрішні проблеми – порушення функцій деяких органів, а також дієти – вони викликають брак важливих елементів і вітамінів, наприклад, міді (її недолік також може призводити до утворення сивини).

Щоб відстрочити посивіння, треба збагатити свій раціон харчування. Дуже важливі цинк і мідь. Вживайте абрикоси, горіхи, виноград, банани, огірки, помідори, яблука, чорницю, вишню і сир. І пам’ятайте про чай з шипшини, гарбузові страви, морепродукти, житній хліб, рис і пшеничну кашу. Іноді для сивого волосся необхідно проводити спеціальні процедури, наприклад, втирати чистий вишневий, абрикосовий, малиновий або капустяний сік. Також корисно обполіскувати сиве волосся відваром кропиви.

Якщо вам не загрожує спадковий фактор, то ви можете взяти ситуацію під контроль – стежити за станом здоров’я, захищати волосся від сонця, не зловживати дієтами, шкідливими продуктами і звичками, і, зрозуміло, весь час поповнювати запас вітамінів і рівень корисних компонентів в організмі. Якщо поява сивини викликана генетикою, то потрібно буде всіляко намагатися відстрочити цей момент, а потім або звернутися до колориста або звикнути до природності. Тим більше, останнім часом сивина не є чимось ганебним або ознакою того, що людина за собою не стежить, а навіть стає трендовим явищем. Всім нам добре запам’яталося, як Леді Гага з’явилася на публіці в образі дами з сивим волоссям, відома модель Кейт Мосс на деяких фото і не приховує, що серед її волосся є сиві локони.

Також слід зазначити, що практично всі сучасні фарби здатні повністю зафарбувати сивину, але даного ефекту вистачає ненадовго. Щоб зробити сиве волосся непомітними, потрібно фарбуватися раз на два тижні. Але ж так само роблять навіть ті, хто ходить з не натуральним кольором.

Коли сивини небагато, можна спробувати приховати її не таким «шкідливим» методом, як фарбування. Наприклад, використовувати шампунь відтінку (його колір повинен максимально збігатися з відтінком ваших локонів) або препаратами, які зафарбовують сивину, але при цьому не змінюють природного відтінку решти волосся.

Існує абсолютно невірна думка, що, вириваючи сивий волосок, на його місці виростають кілька точно таких же, або навпаки, один, але не сивий. Це щонайповніше маячня. Єдиною причиною, чому не треба виривати сиве волосся, є те, що на місці вирваного виросте новий сивий волос, який буде трохи жорсткіший і міцніший попереднього. А, отже, буде помітніший.

Заходи на сайт http://primefc.ru/rassilka.html и подпишись на мою рассылку!

Залишити коментар