Тональні креми і все про них

Тональні креми
Сучасну жінку неможливо уявити без потужного арсеналу косметичних засобів, який допомагає боротися з усіма недоліками жіночої краси. І це не дивно, так як часи очищення шкіри господарським милом, на щастя, далеко в минулому. Зараз індустрія косметики настільки розвинена, що тільки лінива жінка не спокуситися спробувати на своїй шкірі ті чи інші новинки. Одною з таких зброй жіночої краси по праву вважається тональний крем, завдяки якому жінці вдається досягти висот макіяжу. Завдання, які вирішує тональний крем гранично прості – освіжити колір обличчя і частково, наскільки це можливо, вирівняти текстуру шкіри. Деякі жінки сприймають тональний крем, як спосіб маскування проблемних ділянок шкіри обличчя. Але, часто, це призводить тільки до негативних результатів, так як тональний крем розрахований тільки на здорову шкіру.

З історії тонального крему

Тональні креми стали відомі ще 90 років тому завдяки кінематографу. А цей унікальний винахід по праву належить відомому гримерові Макс Фактору (ну кому ж не знайома ця торгова марка?). Ця людина була експертом з косметики ще при дворі Миколи II. Ну і очевидним є той факт, що його винахід назавжди змінив життя жінок у всьому світі.

Вибираємо тональний крем разом

Тональні креми працюють на шкірі тільки тоді, коли їх вибір зроблено правильно. Адже, як і поживні, і зволожуючі креми, тональні теж мають свою градацію за типами шкіри. Це дуже важливо враховувати при покупці того або іншого продукту. Існують такі різновиди тональних кремів:
• Для гіперпігментованої шкіри;
• Для різних типів шкіри;
• Суперзволожуюча;
• Зменшуючі пори;
• Антивікові.
Запам’ятайте головну формулу правильної роботи тонального крему – зволоження + легкість! Якщо ви захочете перевірити, чи підходить вам той чи інший тональний крем – нанесіть його не на тильну сторону долоні, як рекомендують консультанти в багатьох магазинах, а саме на обличчя. Тільки так ви зможете зрозуміти – чи ваш це продукт. Якщо у вас сірувато-жовтуватий відтінок шкіри – вам потрібно вибирати рожево-оранжевий тон, а щоб надати ніжний рум’янець вашому блідому обличчі – виберіть абрикосовий тон. Білошкірим дамам слід назавжди забути про вибір тонального крему кольору засмаги. Такий відтінок підходить виключно смаглявій шкірі і то тільки за умови нанесення його ввечері.

Тональні креми для проблемної шкіри

Навіть і не думайте, що замаскувавши вади на шкірі, ви тут же вирішите всі свої проблеми. Ви їх тільки придбаєте, так як проблемна шкіра потребує серйозного лікування, а не коректури тоналки. Мінімум – ви отримаєте ще більшу закупорку шкірних пір і зіпсуєте свій настрій під кабінетом дерматолога.
Тональні засоби, що використовуються при проблемній шкірі, не містять масел і жирових компонентів рослинного і тваринного походження. До їх складу входять тільки лікувальні інгредієнти – вітаміни А, С, Е, F і антиоксиданти – зелений чай і екстракт з кісточок винограду.
А взагалі слід пам’ятати – немає нічого ціннішого тієї краси, якою наділена жіноча стать від природи. Будь-яке некоректне втручання в цей процес або постарить вас на добрий десяток років, або створить ще більше проблем, ніж ви мали до того. У всьому повинен бути здоровий глузд. І саме він буде запорукою вашої неперевершеності!

Залишити коментар