Топ-10 причин затримки місячних

збій менструального циклу

Кожна жінка знає, що коливання менструального циклу цілком нормальне і навіть буденне явище. Але також кожна жінка має знати, що збій менструального циклу не має перевищувати 5 днів. Якщо ви спостерігаєте затримку місячних більш довгий терміт, то можна говорити про якісь зміни в жіночому організмі.

Найпершою і частою причиною затримки місячних можна вважати вагітність. Тому перше, що слід зробити при тривалій затримці – купити тест на вагітність та пройти його. Але якщо ж це все таки не вагітність, то вам варто обов’язково звернутись до лікаря гінеколога, який визначить причину порушення менструального циклу та назначить вам відповідне лікування. І так, давайте подивимось, які причини, крім вагітності, можуть викликати затримку місячних:

1. Менструальний цикл може змінитися під впливом овуляторної аномалії, яка, у свою чергу, може бути спровокована гострим запаленням, емоційним шоком або бути наслідком застосування гормональної терапії.

2. Менструальний цикл може бути нестабільним  при вживанні протизаплідних таблеток, при цьому як під час курсу прийому таблеток, так і деякий час після закінчення курсу.

3. Ще днією важливою причиною затримки місячних є функціональна кіста яєчників. Але не слід переживати, кіста не є небезпечним явищем,але тільки в тому випадку, якщо виникає досить рідко.

4.  ПКЯ, полікістоз яєчників, явище – провокує порушення вироблення гормонів, і перешкоджає овуляції, ну і як наслідок, порушується циклічність появи менструацій.

5. Збою менструального циклу сприяють різні гінекологічні захворювання, в тому числі і запалення придатків, маткових труб, міома матки. Але часто такі захворювання супроводжуються кровотечею з матки.

6. Аборти. В результаті порушення гормонального балансу та пошкоджень тканин матки часто спостерігається нестабільний менструальний цикл.

7. Стресові ситуації, нервові перевантаження, депресії також можуть бути причиною порушеного менструального циклу.

8. Значна і різка втрата ваги може привести до багатьох негативних змін у всьому організмі в тому числі в менструальному циклі.

9. Неправильне харчування, недостатня кількість вітамінів в організмів, порушення обміну речовин також відносяться до досить частих причин затримки місячних.

10. Інтенсивні фізичні навантаження можуть бути причиню зміщення вашого нормального циклу на кілька днів вперед.

Бережіть себе та не забувайте ходити в жіночу консультацію до свого лікаря-гінеколога як з профілактичних цілей так і при найменшій підозрі на захворювання.

Бытовая техника оптом позволяет сэкономить значительную часть денег, которую вы сможете потратить себе на  подарок или другие нужды.

{ 2 comments… читати їх нижче або додати один }

Тарас Рубаха

ооооооо…….. це ппц!!!!!!!

інкогніто

ооо да…

Залишити коментар