Вакуумна чистка обличчя. Ціни в салоні. Протипоказання для процедури

Вакуумна чистка обличчя

Обличчя людини – це її візитна картка. Якщо співрозмовник красивий і охайний, тоді і слухати його приємно. Якщо ж на обличчі є які-небудь недоліки, тоді і розмова буде набагато коротшою. Так побудована психологія людини – нас притягує до прекрасного і відштовхує від безглуздого. Тому за обличчям потрібно стежити в будь-який час року і доби.

Вакуумна чистка обличчя

Одним з щадних методів очищення шкіри обличчя є вакуумна чистка. Процедура сама не займає багато часу, зате результат приносить досить хороший. Чистка обличчя таким способом розбивається на кілька етапів, а саме:

1. Очищення шкіри від косметики, забруднень. Використовуються тоніки, молочко, лосьйони.

2. Зняття верхнього ороговілого шару. Застосовуються маски або пілінги.

3. Розпарювання шкіри обличчя. Якщо чистка відбувається в салоні, тоді використовується спеціальний апарат, якщо ж вдома, тоді каструля з якимсь настоєм з трав.

4. Безпосередньо сама вакуумна чистка. Вона здійснюється за допомогою спеціального інструменту, який нібито «висмоктує» всі непотрібні вугрі, камедони і прищі.

5. Потім наноситься заспокійлива маска і крем.

Після очищення шкіра стає схожою на оксамит, випромінює красу і притягує. Для підтримки найкращого ефекту варто проходити процедуру 1-2 рази на місяць у одного і того ж майстра. Якщо ж шкіра набула потрібний для вас вид, тоді процедуру можна проходити один раз на пів року.

Ціни в салонах краси

Ціни на чистку обличчя вельми різні. Вони залежать і від самого салону, і від майстра. Тому будьте готові до того, що різниця може бути досить пристойна. Звичайно, не завжди в найдорожчому салоні працює відмінний майстер. Краще йти перевіреним шляхом, наприклад, розпитати тих людей, які проходили дану процедуру в цьому салоні. І вже потім робити висновки. Як було сказано раніше, ціни на чистку обличчя варіюється від 40 до 60 доларів.

Протипоказання для процедури

Такий вид чистки обличчя підходить не кожному. На жаль, є обмеження. Люди, у яких є надто глибокі забруднення, вугрі, запалення, а також шкірні захворювання просто не зможуть отримати бажаного ефекту, так як вакуумна чистка застосовується лише в тих випадках, коли обличчя вимагає незначних коректувань. Люди, які схильні до набряків, мають занадто виражену капілярну сітку на обличчі і сухість шкіри не повинні проходити чистку обличчя подібного роду.

Перед проведенням вакуумної чистки обличчя обов’язково проконсультуйтеся зі своїм лікуючим лікарем, щоб уникнути небажаних наслідків.

Делайте оригинальные и яркие украшения своими руками, которые будут радовать окружающих и вас, вместе с make-self.

Залишити коментар