Вакуумна чистка обличчя в домашніх умовах. Як зробити чистку обличчя?

вакуумна чистка обличчя

Для того щоб Ваше обличчя завжди сяяло чистотою і блиском не обов’язково відвідувати салони краси і викладати пристойні грошові суми. Можна стежити за шкірою і в домашніх умовах. Одним з «м’яких» методів отчистки є вакуумна чистка. Мова про неї піде нижче.


Технологія
Виходячи з назви стає зрозуміло, що очищення шкіри буде здійснюватися за допомогою деякого вакууму. Але перед цим необхідно пройти ряд процедур, а саме:
Очистити обличчя від косметики спеціальним молочком або тоніком.
Далі слідує етап очищення самої шкіри. Тут можна використовувати гель для вмивання, дитяче мило і т.д. Це підготує шкіру до подальших процедур.
Потім необхідно розпарити, як слід обличчя. Для цього потрібно підготувати каструлю з гарячим настоєм. Це може бути і заварена ромашка, і череда. Обличчя необхідно тримати над парою, а голову при цьому накрити рушником, щоб все тепло зберігалося. Якщо вода швидко остигає, тоді зробіть 2 каструлі, одна з яких послужить заміною.
Розпарювання шкіри можна замінити маскою, але це не дасть такого хорошого ефекту, тим більше, якщо Ваші пори аж надто «забиті», тоді краще використовувати пар.
Далі відбувається безпосередньо і сама вакуумна чистка. Вона здійснюється за допомогою спеціального пристрою, який має ряд різних насадок. Придбати такий апарат можна як через Internet, так і в магазинах побутової техніки.
Після на шкіру необхідно нанести пілінг. Він допоможе зняти ороговілий шар клітин, і остаточно позбавить від небажаних дефектів.

Показання та протипоказання
Вакуумна чистка обличчя підходить для людей, у яких є незначні вугрі, комедони. А також шкіра схильна до жирності, розширені пори, незначні забруднення. Вакуумну чистку також рекомендується використовувати для додання тонусу шкірі.
Категорично не бажано проводити чистку такого роду для людей, які мають дуже тонку і суху шкіру, запальні процеси, глибокі вугрі або прищі. В даному випадку спочатку необхідно проконсультуватися з косметологом.
Така чистка призначена для людей, шкіра у яких тільки злегка вимагає невеликих коригувань. Для більш глибокої слід використовувати механічну. Її також можна проводити і в домашніх умовах.

Після очищення шкіра стає оксамитовою, набуває здорового вигляду. Для досягнення найкращого ефекту таку чистку варто проводити один раз на місяць. Тим більше сама процедура не займе багато часу, а результат вельми порадує. І не забувайте про щоденний догляд – умивання, зволоження, очищення.

Купить натуральную косметику NuSkin можно всего лишь зайдя в интернет-магазин и выбрать товар, который вам понравился.

Залишити коментар