Вертикальний солярій чи все-таки горизонтальний?

Вертикальний солярій та горизонтальний

Сьогодні, в основному, можна побачити дві модифікації соляріїв – солярії горизонтальні і вертикальні солярії. Однак є й інші модифікації, але вони майже не зустрічаються, про них сьогодні ми говорити не будемо. Існує помилкова думка, нібито в вертикальному солярії отримати засмагу можна краще і швидше, хоча це не зовсім так. Швидкість засмаги прямо залежить від трьох показників, пов’язаних з лампами:

- Від кількості ламп;

- Від їх потужності;

- Від співвідношення індексу UV-A до індексу UV-B.

Як відомо, про смаки марно сперечатися. Як у тих, так і в інших моделей солярію є свої позитивні і негативні моменти, наприклад, у вертикальних соляріях відсутній прямий контакт зі склом, а у горизонтального клієнт, отримуючи рівномірну засмагу, може лежачи прекрасно відпочити під ніжними променями ультрафіолетових джерел. У деяких моделях вертикального солярію існують спеціальні лампи, що знайшли своє призначення в засмазі обличчя. Як не сперечайся, але про те, який вид солярію кращий, ніхто не знає, якщо Ви берете з собою все для засмаги в солярії, то будьте впевнені, що колір шкіри вийде ідеальним.

- Під час кондиціювання потік повітря спрямований по спіралі і ніжний подув овіває Вас протягом сеансу солярію.

- Ароматерапія передбачає аромат ефірних масел, які допомагають розслабитися під час отримання засмаги і зняти напругу. Крім того, вони «знешкоджують» неприємні запахи, які виникають в процесі засмаги, запахи озону, поту, Ароматерапія може успішно застосовуватися і з вертикальними, і з горизонтальними соляріями.

- Матове скло є дуже корисною опцією. Під прозорим склом соляріїв видно лампи-трубки, тому ложе здається таким ненадійним. Матове скло здатне усунути такий дискомфорт. Крім того, випромінювання розсіюються більш рівномірним чином.

- Незручна кабіна соляріїв не тільки не дасть можливості клієнту розслабитися, але до того ж знизить якість засмаги.

Совсем непредсказуемая погода может испортить все планы, поэтому смотрите, какой должна быть погода в Харькове и будьте вооружены только достоверной информацией.

Залишити коментар