Вправи для грудей в домашніх умовах. Як зробити груди пружними

Вправи для грудей

Абсолютно кожна жінка хоче мати пружний і красивий бюст. Найкращий варіант купити абонемент на фітнес або в тренажерний зал і займатися з інструктором. Але не завжди вистачає часу на заняття фітнесом. Насправді зробити груди пружними і підтримувати цю форму можна і в домашніх умовах.

Спортивні вправи для грудей в домашніх умовах

Тільки м’язи, перебуваючи в постійному тонусі, допомагають тілу виглядати підтягнутим і красивим. Так і м’язи грудей повинні бути постійно в тонусі, для її пружності. Ось кілька дієвих вправ для пружних грудей.

Одна з найпростіших вправ для красивих і пружних грудей є натиснення. Поверніться обличчям до стіни і упріться в неї руками і тисніть з усієї сили так, як ніби хочете її відсунути протягом десяти секунд. Потім розслабте руки і струсіть напругу. Повторіть вправу ще десять разів по десять секунд.

Стійте прямо, злегка зігнувши лікті, притисніть кисті до стегон. Виконуючи вправу, повільно з’єднайте лікті за спиною, тим самим розтягуючи м’язи протягом десяти, п’ятнадцяти хвилин. Виконується вісім підходів.

Допоможе зробити груди красивими, пружними і добре розвинути грудні м’язи.З’єднайте руки перед грудьми в долонях і сильно натисніть однією на іншу протягом трьох, п’яти секунд. Виконувати вісім, десять підходів.

Ще дуже ефективно плавання брасом, але якщо у вас немає можливості відвідувати басейн виконуйте цю вправу вдома в такому варіанті. Встаньте спиною до стіни і притисніться до неї, напружте м’язи і виконуйте рухи таким чином, як при плаванні брасом. Не забувайте тримати м’язи грудей протягом усїєї вправи в напрузі.

Процедури по догляду та підтриманню пружності грудей

Існують різні косметичні засоби, що продаються в магазинах для зони декольте, у вигляді кремів, олійних обгортань, просто треба питати. Але чомусь прекрасна стать вважає це зайвою витратою грошей. Хороший стан шкіри в цій зоні є одним з умов для пружності та краси грудей.
Спеціальну маску для пружності грудей можна зробити і в домашніх умовах. Вам знадобитися сир, оливкова олія, яйце, або ж сметана і мед. Все перемішайте і нанесіть на груди, дочекайтеся, поки висохне, і змийте теплою водою.

Простим, доступним і дуже ефективним засобом є масаж грудей. Робити масаж треба правильно і акуратно, щоб не розтягнути шкіру і не травмувати молочні залози.

Контрастні водні процедури прохолодної і гарячої води зроблять груди пружними. Вода сприяє активному припливу крові в грудях, а також  поліпшить кровообіг, зміцнить судини і зробить шкіру в зоні декольте пружною і еластичною.

Залишити коментар