Як доглядати за шкірою влітку

Як доглядати за шкірою влітку, догляд за шкірою, шкіра, шкіра влітку

Зберегти шкіру свіжою, зволоженою і сяючою літом – зовсім не обов’язково означає витрачати багато часу або грошей. Щоб домогтися красивої, сяючої здоров’ям зсередини шкіри, потрібно всього лише слідувати декільком простим правилам.

Ексфоліація
Влітку процес оновлення шкіри прискорюється, а це значить, що на шкірі регулярно скупчується шар відмерлих клітин. Винуватці цього – сонце, пісок, піт і безліч сонцезахисної косметики, якою доводиться користуватися, вирушаючи на пляж. Саме тому влітку особливо необхідно регулярно користуватися скрабом для обличчя і тіла. На щастя, відлущуючий скраб допомагає не тільки видалити шар відмерлих клітин шкіри, а й знизити шанс появи врослих волосків або прищавої висипки.

Для тих, хто віддає перевагу природній засмазі продукти для створення засмаги штучно, ексфоліація допоможе зробити її більш рівною і природною. Активний інгредієнт у таких продуктах, діоксіацетон, вступає в реакцію з амінокислотами у верхньому шарі шкіри – і якщо шкіра нерівна або страждає від надлишку відмерлих клітин, засмага також буде нерівною.

Крім того, ексфоліація має низку анти-вікових переваг: видаляючи відмерлі клітини, відлущувальна косметика стимулює виробництво шкірою колагену, завдяки якому шкіра стає більш гладкою.

Щоб запобігти появі акне, вибирайте скраб для тіла з саліцилової або гліколевої кислотою. Саліцилова кислота сприятливо позначиться на загрубілій шкірі ліктів і колін, тому, якщо шкіра стає грубою, вибирайте крем з саліцилової або молочною кислотою. А от тим, хто користується засобами для автозагара, краще уникати скрабів з мінеральними маслами або вазеліном, оскільки ці інгредієнти можуть перешкодити дії діоксіацетона.

Регулярне зволоження
Хоча більшість жінок впевнена в тому, що взимку шкіра стає більш сухою, у літнього сезону також є свої недоліки – ультрафіолет, хлор і солона вода позбавляють шкіру настільки необхідної їй вологи. Ось чому навіть влітку не можна нехтувати зволожуючою косметикою: зволожена шкіра – здорова шкіра. Зволожуюча косметика допоможе шкірі відновити природний баланс вологи і стати більш м’якою та здоровою.

Більш того, сучасні зволожуючі засоби ефективно блокують шкідливий вплив на клітини шкіри вільних радикалів. Втрата шкірою вологи веде до оксидативного стресу, який, у свою чергу, стимулює появу вільних радикалів. Через відсутність необхідної вологи шкіра не здатна до регенерації і страждає від ще більших пошкоджень.

Для власниць чутливої шкіри підійдуть зволожуючі засоби з антизапальними інгредієнтами – наприклад, ромашкою, піретрум, селеном. Для власниць нормальної шкіри необхідна зволожуюча косметика з жирними кислотами, керамідами і ніацинамід.

Масло для тіла
Щоб зробити шкіру ще більш м’якою і сяючою, регулярно наносите масло для тіла на шкіру рук і ніг. Сучасні масла для тіла не тільки ефективно зволожують шкіру, але й містять живильні речовини, що пом’якшують шкіру і заспокійливі запальні процеси.

Догляд за всіма частинами тіла
Правильний догляд необхідний всім областям шкіри: наприклад, багато хто регулярно забувають доглядати за шкірою в області декольте, яка, між тим, особливо чутлива до сонця і першою демонструє ознаки старіння. Для догляду за шкірою в області декольте підійде та ж анти-вікова косметика, що і для шкіри обличчя.


Залишити коментар