Як фарбувати очі. Корисні поради для тебе

як фарбувати очі
У цьому сезоні акцент йде на натуральність і нейтральність макіяжу. У порівнянні з минулим роком, де було актуальним мінімалізм в одязі і максимальна яскравість в макіяжі, в цьому році все стало з ніг на голову. Все ж, не все так блякло в цьому сезоні. Натуральність аж ніяк не означає відсутність фарб.

Як фарбувати очі. Макіяж 2012 в деталях

Частина перша. Брови.
Не такою вже новинкою, але досить актуальною фішкою в цьому сезоні стали натуральні, широкі брови. Плачте крокодиловими сльозами ті, хто вискубали своє багатство до нитки і віддався у владу татуажу брів! Радійте, володарки широких і розкішних від природи брів, ви – просто знахідка цього сезону! Що ж стосується кольору брів, то варто зазначити, що він не повинен особливо відрізнятися від кольору волосся. Так що все, що вам доведеться зробити, щоб залишатися в тренді – надати натурального кольору і інтелігентної форми вашим бровам і все готово!
Частина друга. Очі.
Пишні та довгі вії від природи в цьому сезоні, як і в попередніх, не розкіш, а необхідність. Цей тренд не змінюється ось уже добрий десяток років, тому говорити про це не має особливого сенсу. Поговоримо про черговий тренд сезону номер один – стрілках. Вони надзвичайно актуальні в цьому сезоні. Причому, чим жирніша стрілка, тим краще! Придумайте застарілій класичній стрілці оригінальне закінчення, будьте унікальні. Так само надзвичайно популярним зараз є чорний або темний олівцем всього внутрішнього повіка. Виглядає дуже ефектно. Головне – не переборщити.
Примітка: варто відзначити, що в 2012 році зберігається тенденція одинарного акценту.
Частина третя. Губи.
Акцент на губки повинен бути мінімальним і абсолютно ненав’язливим. Актуальними будуть пухкі, об’ємні губки з легким, напівпрозорим блиском, або блиском кольору Nude.
Темні відтінки тіней будуть ідеально поєднуватися з натуральною помадою. Світлі відтінки тіней варто комбінувати з ліловою, червоною, сливовою і яскраво-червоною помадою. Експерти не радять використовувати у літній період стійкі та суперстійкий помади. Перевагу варто віддати легким, таючим текстурам.
Частина четверта. Обличчя
Останнім писком моди літа 2012 стало так зване «фарфорове» личко. Перегорілі в солярії або на місцевому пляжі «кури гриль» нині не в моді. Модельєри мліють від королівської білизни обличчя. Такий вид можна розбавити невеликою кількістю рум’ян (якщо свої щічки під впливом сонечка не рожевіють). «Краля» підтримує і захоплюється цим трендом, так як засмагла шкіра – це більш не здорово. Але з іншого, практичного боку, зловживання тональними кремами і пудрами в літній період загрожує закупоркам пор і вельми неприємними наслідками.
Макіяж а-ля натюрель, який так популярний в цьому сезоні, для того і названо натуральним, щоб позбавити модниць від зайвих турбот і дати їх шкірі відпочити перед черговою напруженою осінню.

Тепер ви дізналися як фарбувати очі і я сподіваюся, що ці поради вам пригодяться.

Залишити коментар