Як підвищити метаболізм

Метаболізм

Часто можна почути: «Я спробувала всі дієти в світі, і мені нічого не допомогло. Я зіпсувала свій метаболізм, і тепер немає ніякого шансу схуднути ». Наскільки це правда? Так, постійні скачки від дієти до дієти негативно впливають на метаболізм. Чи означає це, що шанс підвищити метаболізм і стати стрункою загублений назавжди? – НІ.

Метаболізм- це швидкість, з якою організм перетворює їжу в енергію. І ми можемо вплинути на цю швидкість.

* Займіться силовим навантаженням. М’язи це невід’ємна частина метаболізму: чим більша ваша м’язова маса, тим вищим буде рівень метаболізму. Ваше завдання забезпечити себе сильними та витривалими м’язами.
* Частіше підгодовуйте своє тіло. Не більше, а саме частіше. Розподіліть калорії на весь день. Їжте кожні 3-4 години для підтримки високого рівня метаболізму. Пам’ятайте – переварювання їжі теж вимагає витрата калорій. Тому розумно їсти частіше і помалу. Крім того, це допоможе уникнути падіння і різкі підйоми енергії – ви завжди будете сповнені сил.
* Поєднуйте силові навантаження з аеробними. 20-40 хвилин аеробіки допоможуть вам спалити додаткові калорії. Але не забувайте – аеробне навантаження доповнює силовий тренінг, а не замінює його. Занадто багато аеробіки веде до втрати м’язів, а ми вже знаємо, що м’язи це основний секрет підтримки ваги і спалювання жирів.
* Пийте більше води. Це пов’язано з двома основними функціями печінки:  детоксикація організму, переробка жиру.

Якщо ви п’єте недостатньо води, то печінка трудитися над тим, щоб очистити організм і їй просто не залишається часу і сил на переробку жиру.

Крім цього найчастіше легке відчуття голоду викликано зневодненням організму. Перш ніж щось з’їсти – випийте склянку води. Якщо через 10 хвилин ви відчуваєте, що все ще голодні …. Значить ви все таки голодні.

Восточные сладости – сладкие рецепты для всех! Вкусные и красивые десерты украсят любой стол.

Залишити коментар