Як позбутися ожиріння, комплексний підхід

ожиріння, схуднути, дієта

Якщо судити по заголовках журналів, ожиріння стало чи не найбільш смертельною хворобою людства, підсунувши у бік онкологію, снід та інші страшні хвороби. Косметичні та фармакологічні структури навперебій рекламують свої новинки проти зайвої ваги та ожиріння, які «виводять», «нейтралізують», «очищають», «сприяють» та інше.

Здавалося б, зараз дієт стільки, що зайва вага зобов’язана піти тільки від їхньої кількості. Тут і білкові дієти, і вуглеводні, і жирові, монодієти, коли застосовується один тільки продукт, дієти відомих дієтологів і зірок музики та кіно, вибирай – не хочу. І комусь ці дієти дійсно допомагають, а комусь ні. Перш за все, як відзначають дієтологи, це пов’язано з неправильним вибором дієти, адже те, що підійшло вашій подрузі, зовсім не обов’язково підійде вам. Організм у всіх різний, і причини появи зайвої ваги у всіх різні. Хтось веде малорухливий спосіб життя, хтось захоплюється солодким і жирним, у когось проблеми з метаболізмом. Тому, якщо ви вирішили сісти на дієту, краще все ж звернутися до фахівця, який і підкаже, яка система принесе вам найбільший ефект.

Особливо це стосується популярної сьогодні кремлівської дієти. Безумовно, кремлівська дієта має чимало прихильників і дуже ефективна, але білкове харчування, коли дозволено тільки одне м’ясо, навряд чи підійде людям, що мають проблеми зі здоров’ям. Навпаки, нестача мікроелементів і вітамінів може посилити ситуацію, погіршити самопочуття. При проблемах зі здоров’ям дієтологи радять взагалі не напружувати організм дієтами, тим більш жорсткими, а обмежитися різними розвантажувальними днями, наприклад кефірними, гречаними або рисовими, які організм перенесе досить легко.

Окремий рядок – про малорухливий спосіб життя. Навіть якщо ви обмежуєте своє харчування, вага буде йти тільки тоді, коли організм активно спалює калорії, тобто активно рухається. В ідеалі це заняття спортом, біг, аеробіка, танці, плавання. І не думайте, що ви зі своїми зайвими кілограмами будете виглядати в спортзалі нерозумно – зараз практично скрізь існують групи для бажаючих схуднути, і туди ходять такі матрони, поруч з якими ви будете відчувати себе трохи розповнілою балериною, і питання як схуднути буде психологічно менш актуальним . До речі, виявляється, найефективнішою вправою, зганяти вагу, є ходьба по сходах – навіть якщо у вашому спорткомплексі немає занять на платформах, ви можете спокійно займатися у себе в під’їзді. Звичайно, немає сенсу вимотувати себе так, що вдаючись додому, хапатися за корвалол, але кілька разів піднятися з першого до останнього поверху і спуститися вниз – навантаження що треба, ви це помітите вже через тиждень тренувань.

І кілька слів про таблетки. Безумовно, приймати серйозні препарати, щоб схуднути – помилка. Хочете допомоги в непростій справі схуднення – їжте клітковину, пийте макухи, біодобавки на натуральній сировині, але не таблетки. Пам’ятайте, що вони лише сприяють зв’язуванню або виведенню жирів і шлаків, але самі по собі вивести їх не можуть. Тільки комплексний підхід, коли ви використовуєте і дієти, і ведете активний спосіб життя, і застосовуєте біоактивні добавки, надасть реальний ефект у боротьбі з ожирінням.

Предлагаем посетить интересный сайт в котором Вы сможете найти много документальных фильмов на разную тематику. Сайт http://dokkino.ru – проведите свободное время с пользой.

Залишити коментар