Як проходить безопераційна ліпосакція?

безопераційна ліпосакція
Популярним методом позбавлення від зайвої ваги останнім часом стала ліпосакція – процес, під час якого жир усувається за допомогою оперативного втручання. Але саме необхідність операції відлякує людей. Інноваційна пропозиція – безопераційна ліпосакція, безпечна і безболісна.

Як проходить безопераційна ліпосакція

Безопераційна ліпосакція проводиться точково на проблемних ділянках тіла. Цей метод не підходить для страждаючих ожирінням, їм все-таки буде потрібно зайнятися собою – посилено зайнятися спортом і слідувати дієті. Даний метод допомагає лише скорегувати деякі вади фігури.
Існує два варіанти процедури: за допомогою ультразвукових хвиль і вакуумного апарату. При першому методі ультразвук “розбиває” жир до стану рідини, після чого його усувають або за допомогою невеликих проколів, або через лімфу або з кров’ю. Ліпосакція вакуумом виконується так – на шкірі роблять надрізи, і апарат видаляє жир.

Безопераційна ліпосакція – важливі моменти

Ліпосакція, як уже говорилося, підходить для тих, хто не володіє зайвою вагою, але страждає від жирових валиків на животі, стегнах і т.д. В цьому випадку вийде просто прибрати жир, а шкіра підтягнеться сама з часом.
Сьогодні кращим варіантом вважається ультразвукове усунення жиру. При цьому виходить зберегти рівність шкіри, не залишається шрамів і рубців.
Коли ви звернетеся за ліпосакцією, вас огляне хірург, який дасть рекомендації з проведення процедури, покаже ділянки тіла, які потрібно обробити, розрахує остаточну вартість.
Щоб закріпити отриманий результат, варто пройти курс масажу (1-2 місяці). Лікар також розробляє схему харчування і вправ, без яких утримати нову фігуру не вийде. Ліпосакція гарантує, що в тому місці, де жир був видалений, він більше не буде накопичуватися, але при неправильному харчуванні можна спровокувати появу жирових скупчень в місцях, де раніше їх не спостерігалося. Звичайно ж, на фігурі це позначиться далеко не кращим чином.
Не думайте, що ліпосакція є панацеєю. Потрібно поміняти харчування, а можливо і переглянути свій спосіб життя. Їсти тістечка і цукерки, лежачи на дивані, вже не вийде.

Залишити коментар