Як робити медовий масаж в домашніх умовах?

медовий масаж

Чи любите ви, коли вас шльопають? А самим себе, доводилося? Ні-ні, мова не йде про сексуальні ігри, мова про те, щоб потерпіти деяку кількість ляпанців заради схуднення та позбавлення від ненависного целюліту. Медовий масаж? Так! Медовий масаж!

Медовий масаж – перевірений і дієвий засіб, доступний кожній жінці, яка може собі дозволити провести зайві 15-30 хвилин у ванній кімнаті. Больовий поріг значення не має, відчуття не настільки болючі, хоча і своєрідні.

Але не буду далі інтригувати. Отже, методика: берете мед. Та не простий, а натуральний. Бажано, щоб мед не встиг зацукруватися, якщо ж така неприємність сталася – трохи підігрійте його в мікрохвильовій печі або на пару. Звичайно, його цілющі властивості дещо погіршуються, але повністю користь не випарується. До меду можна додати пару крапель ароматичного масла. Багато радять апельсинове (якщо, звичайно, у вас немає алергії ні на апельсин, ні на мед), але можна будь-яке, чий запах доставляє вам задоволення (ялівцеве, лимонне, лавандове). Наносите на долоні трохи медової суміші і починаєте легенько поплескувати проблемні зони – стегна, сідниці, живіт. Пам’ятайте, що медики не радять піддавати такому масажу внутрішню поверхню стегон.

Поплескування повинні бути легкими і частими. Поступово мед вбереться і ваші долоні почнуть прилипати. Ось тут техніка ускладнюється і з’являються перші неприємні відчуття: необхідно «приліплювати» долоньку повністю до шкіри, а після, з силою відривати. Почуття з’являється таке, ніби вам на найбільш проблемних місцях зробили те, що в дитинстві називалося «Кропивка». Шкіра червоніє і це дуже добре, продовжуйте процедуру з тим же ентузіазмом.

Через деякий час на шкірі починає виступати біла речовина – значить закінчення екзекуції близько.

Продовжуйте масаж, поки біла маса не перестане залишатися після ударів на долонях,. вимийте руки, прийміть душ, після якого неодмінно намажтеся зволожуючим кремом для тіла. Результат перевершить всі очікування: м’яка, ніжна шкіра виглядає просто шикарно, якщо не звертати уваги на дрібні синячки, які проявляться аж наступний день.

Синяків не бійтеся, вони швидко пройдуть, а процедуру медового масажу проводите через день протягом двох тижнів. Навіть яскраво виражений целюліт відступає під дією меду і регулярного масажу, та й схуднення буде ефективне, особливо, якщо врахувати, що сам масаж – неабияке фізичне навантаження. Головною загадкою залишається та сама біла речовина. Хтось називає її «шлаками», хтось стверджує, що це підшкірний жир. У всякому разі, позбавлення від нього йде нам тільки на користь.

Залишити коментар