Як швидко відростити волосся

Як швидко відростити волосся
Проблема догляду за волоссям та його ростом вже не раз піднімалася у нас на сайті. Ми давали різні поради та рекомендації, намагалися допомогти вам знайти той важливий досвід, який допоміг би як вам, так і вашим подругам, членам ваших сімей і просто знайомим. В цей раз хотілося б поговорити про проблему росту волосся. Ні, не про проблему їхнього росту при облисінні, а про те, як в «польових» умовах можна відростити косу до пояса.
За офіційною статистикою, людське волосся відростає зі швидкістю десять-тринадцять міліметрів на місяць. Занадто повільно, скажете ви? Можливо. Але це максимум, на що здатне волосся (не беремо до уваги випадки, коли у людей волосся відростає по три-п’ять сантиметрів в місяць. Це трапляється вкрай рідко.). якщо ви хочете прискорити ріст волосся, вам необхідно завантажитися деякими корисними даними, які далі дуже вам допоможуть.
Справа в тому, що ріст волосся залежить від його типу. А типи волосся бувають такими:
• Нормальне волосся;
• Сухе волосся;
• Жирне волосся;
• Тонке волосся;
• Жорстке волосся;
• Пряме волосся;
• Кучеряве волосся.
Нормальне і жирне волосся відростає швидше, ніж сухе і тонке. З цього виходить, що для нормального росту кожному з типів волосся потрібен свій підхід.
На хімічних продуктах затримуватися не будемо, так як власний досвід показав, що вони малоефективні. А ось про народні методи ми поговоримо прямо зараз.
Кожна з нас чула, що стан волосся залежить від гребінця, який ми використовуємо. Якщо ні, то повторюю: не можна користуватися гребінцями з металевою щетиною. Це шкідливо як для волосся, так і для їх цибулинок і шкіри голови. Набагато корисніше буде дерев’яний гребінець або гребінець з натуральною щетиною.
Масаж голови
Крім масажу під час процедури розчісування варто масажувати свою голову як мінімум 2-3 рази в день. Приємно, чи не так? А знали б ви як це корисно! Справа в тому, що під час масажу покращується приплив крові до шкіри голови, а це, безсумнівно, впливає на цибулинки волосся, активізує їх, стимулює ріст волосся.
Відвари і маски для волосся
Так само надзвичайно корисні процедури. Природа приховує так багато таємниць! А ми користуємося тими, які людству вдалося розгадати.
Відвар № 1:
Беремо листя берези і гілочки ялівцю, скручуємо разом і кладемо в каструльку. Заливаємо 3 літрами води і ставимо на вогонь. Після, знімаємо з вогню і настоюємо ніч, накривши рушником. Даним відваром обполіскувати волосся після миття.
Відвар № 2:
Беремо 40 грам кореня лопуха, заливаємо 400 мл води, ставимо на вогонь на 20-30 хвилин. Настоюємо близько одної години, накривши рушником. Обполіскувати волосся після миття, не змиваємо.
Маска для волосся:
Тремо цибулину на дрібну тертку. Отриману маску наносимо на волосся до миття, накриваємо плівкою або банною шапочкою, укутуємо рушником і залишаємо на 15 хвилин. Миємо волосся.

Залишити коментар