Як відбілити зуби та отримати голлівудську посмішку

Як відбілити зуби
Тема відбілювання зубів в домашніх умовах виявилася для мене досить цікавою, тому що це дуже серйозна справа. Потрібно мати хоробрість, щоб намагатися змінити щось в «царстві зубної феї». Це все жарти, але дійсно, з зубами жарти погані.
Запаморочлива білосніжна посмішка. Кожна дівчина, надивившись американських фільмів, мріє про таку. Але не кожна дівчина знає, що справжній колір здорових зубок близький до кольору слонової кістки, а «Голлівудська усмішка» – це дитя одного підприємливого американського стоматолога французького походження.

З історії білосніжної посмішки

«Голлівудська усмішка» з’явилася в США в 30-х роках минулого століття. Французький стоматолог Чарльз Пінкус усвідомлював, що найважливішим елементом сучасної стоматології є не лише здоров’я зубів, а й краса посмішки. Саме він спеціально для голлівудських акторів створив інноваційну технологію «Hollywood Laminates». В основі цієї технології лежали тонкі керамічні накладки, які кріпилися до поверхні зубів за допомогою спеціального порошку, який у той час використовувався для закріплення зубних протезів. Таким чином, можна сміливо заявляти, що «Голлівудська усмішка» – це всього лише ще одна хитра уловка світу кіно, яка спричинила за собою шалену популярність і бажання хоч в чомусь «дотягнутися до зірки».

Життя є життя

Але бувають і випадки, коли не зрозуміло з яких причин зубна емаль починає темніти, а іноді і помітно жовтіти, покриваючись не те плямами, не то потворним нальотом. Що ж робити в таких випадках? Відповідь ви знаєте і самі: звернутися до стоматолога. А якщо завтра важлива зустріч і до стоматолога не встигаєш ну ніяк? Тоді ми постараємося вам допомогти.
Звичайно, якщо на дворі глибока ніч, то не побіжиш в аптеку за засобом для відбілювання зубів. А якщо побіжиш, то навряд чи воно допоможе за одне або два використання. Та й як правило подібні засоби досить небезпечні для здоров’я ваших зубів, так як вони засновані на принципі стоншення. Завдяки своєму хімічному складу такі відбілювачі знімають верхні шари емалі, звільняючи, таким чином більш «нові» нижні шари. Це піддає ваші зуби небезпеці.
Існує один дуже хороший народний метод відбілювання зубів. Він не такий небезпечний, як промислові способи відбілювання. Отже, для ефективного і швидкого відбілювання вам знадобиться:
1. Почистити зуби звичайною пастою;
2. Розчинити двадцять крапель перекису водню в п’ятдесяти грамах води;
3. Прополоскати рот цим розчином.
Для поліпшення ефекту можна спробувати почистити зуби активованим вугіллям. Для цього розмелюємо пігулку активованого вугілля, мокру щітку занурюємо в цей першачок і чистимо ним зуби.
Ефект гарантований вже після другого використання цих методів.
Але, як і в усьому, в відбілюванні зубів потрібно знати міру. Як я вже говорила на початку статті, з зубами жарти погані.

Залишити коментар