Як зберегти свою красу?

Як зберегти свою красу?
Питання, яке задає собі, напевно, будь-яка жінка: як зберегти свою красу? Роки йдуть і треба щось робити, щоб завжди виглядати красивою і бути здоровою. Особливо після сорока жінка помічає за собою перші ознаки старості, старіє шкіра, відкладається жир на боках і стегнах, на обличчі з’являються зморшки і т.п. Організм старіє. Але цей процес можна запобігти простими діями, які необхідно виконувати щодня.
Не буде секрету, якщо сказати, що потрібно займатися спортом, стежити за харчуванням, знаходити час для відпочинку. Останнє, найбільш актуальна тема для жінки. Багатьом доводиться трудитися по 12 годин на добу без перерви. Нерви, емоції, постійна напруга, все це позначається на здоров’ї і зовнішньому вигляді будь-якої жінки. Але і в цьому випадку потрібно приділяти увагу своєму здоров’ю. І для цього не треба багато часу.
Візьміть за правило гуляти на свіжому повітрі, протягом півгодини. Краще – більше. Можна спокійно дійти з роботи до дому, а не бігти швидше, для виконання домашніх обов’язків.
Друге найважливіше правило, яке має у вас бути першим, намагайтеся менше нервувати. Поганий настрій – це найперший ворог вашого здоров’я. Чим більше часу ви перебуваєте в пригніченому стані, тим гірше це діє на ваш організм. Навіть якщо на перший погляд вам здається, що все в порядку.
Третє правило. Займайтеся фізичними вправами. Це не означає, що ви повинні жити в тренажерному залі, але 30 хвилин три рази на тиждень цілком достатньо, але тільки регулярно. І ніколи не порівнюйте фізичні вправи з роботою в саду.
Сауна або лазня – найкращий спосіб очистити не лише тіло, а й душу. Кращий варіант – один раз на тиждень. Але якщо у вас фізично немає часу, знайдіть його для свого здоров’я і відвідуйте сауну або лазню два рази на місяць.
Масаж – лікувальний засіб відновлення після важкого трудового дня. Якщо у вас немає грошей на масажиста, який і так коштує чимало, попросіть про це чоловіка або свою дитину робити масаж кілька разів на тиждень. Перший точно погодиться.
Один раз в тиждень можете вибиратися на чисте повітря (дача, сад, ліс) і активно проводити час.
Харчування – основне джерело вітамінів і вашого загального стану. Вибирайте тільки якісну їжу. Намагайтеся не їсти багато зайвого. Не зловживайте солодким або жирним. Якщо ж любите солодке, вам ніхто не забороняє його їсти, тільки знайте міру.
Рекомендації, дані вище, допомагають зберегти молодість і здоров’я. Але, як відомо, загальноприйнятими правилами люди не звикли користуватися. А все геніальне – просто. Найцінніше знаходиться поруч.
Только интернет магазин одежды Dresser предлагает широкий выбор брендовой одежды для всей семьи по доступным ценам и наилучшим качеством.

Залишити коментар