Зачіски, які зроблять вас молодшою

Зачіски

Якщо є бажання і потреба збавити кілька років, немає чого бігти за дорогими кремами для підтяжки або наносити шар косметики. Досить лише зробити правильну зачіску і зайві роки розвіяться  практично безслідно.

Зачіска, макіяж, одяг творять із жінкою дива. Найцікавіше, що в юності ми використовуємо хитрості для додання солідності, а, дорослішаючи навпаки. «Осінь життя, як і осінь року, треба вдячно приймати …» Безперечно. Але і зупинятися на досягнутому не слід, адже все, що інші назвуть іграми з віком, ми перейменуємо в «експеримент».

Високий хвіст – зачіска робиться за пару хвилин, а ефект справляє найпотрібніший. Волосся, зібране у хвіст на маківці, ми могли дозволити собі хіба що в дитинстві. А даремно. Нічого поганого в зачісці немає. Навпаки. Якщо зібрати волосся дуже туго, отримаєте ефект підтяжки шкіри на лобі і скронях. Перукарі рекомендують так підкреслювати вилиці, що візуально подовжують обличчя, борючись з набряком або припухлостями.

Довга чубчик (челка) виглядає завжди стильно, при наявності доглянутої стрижки, звичайно ж. Вибравши ретро-стиль або щось модерне, за допомогою чубка легко приховати зморшки на лобі. Вони, як відомо, є головним показником кількості і якості прожитих років. Дуже важливо не переборщити із засобами для укладання. Якщо волосся не хоче лягати в потрібну сторону, краще вибрати інший варіант зачіски, ніж понамащуватися гелями і пінками. Це лише додасть шевелюрі неприродності і приверне негативну увагу.

Боковий проділ стилісти рекомендують для додання обличчю грайливого вираження. Якщо в очах горять вогники, значить і на зовнішності це теж відобразитися найкращим чином. Коли перукар робить такий проділ, волосся по-особливому лягає, округляючи обличчя. Це допомагає приховати багато недоліків. Наприклад, зморшки біля вух і на шиї.

Об’ємна зачіска, піднята вгору, акцентує увагу на очах, відволікаючи від волосся, які можуть бути не в найкращому стані. З віком структура волосся змінюється. З’являється сивина робить волосинки більш неслухняними, «втомленими». Завдяки начосу можна створити ілюзію здоров’я, приховуючи найголовнішу вікову проблему – втрату волосся.

Природничі хвилі завжди виглядають природно, а природність асоціюється з молодістю. Тому якщо стан шевелюри дозволяє, дотримуйтесь цього принципу. Провідні американські стилісти рекомендують підглядати за ідеями зачісок у зірок Голлівуду відповідного віку.

Коса, можна і не до пояса, є не тільки модною, а й модним трендом. Косу, особливо в традиції слов’янських народів, прийнято носити молодим дівчатам. Але якщо її правильно заплести, і на більш дорослих жінок коса виглядатиме чудово.

Стрижка каскадом розставить виграшні акценти, підкресливши риси обличчя. У залежності від того, куди падає шар, залежить скільки їх взагалі у вашій зачісці, молодіють певні частини обличчя: вилиці, чоло, брови або підборіддя. Важливо не перестаратися з грою кольорів. Якщо вам уже не 18, колорування – не найкращий варіант для зачіски.

Колір, наближений до натурального, ніколи не дозволить виглядати вам безглуздо. Звичайно, Соня Рікель і в 70 з гаком років може собі дозволити яскраво-руді кучері, але її ексцентричність виправдана професією. Обличчю з більш земним призначенням краще вибирати природні кольори. Добре буде виглядати легке мілірування окремих локонів. Вони створять «молоде світіння» навколо обличчя. Але колір повинен бути в межах двох відтінків від натурального.

Є зачіски, над якими час не владний. Вони підходять практично всім, відмінно виглядають в різних життєвих ситуаціях і надають стильність образу. До таких стилісти відносять писк моди 50-60-х років – бобетту або біб. Об’ємна потилиця додає зачісці завершеність, якусь незрозумілу урочистість. Якщо ж цей прийом використовувати і в каре, короткому ззаду і подовженому попереду, то стильний молодий вид вам забезпечений.

Любите экспериментировать на кухне? Тогда вам помогут наши кулинарные рецепты, которые помогут проложить путь к сердцу вашего возлюбленного.

{ 1 comment… прочитати його нижче або додати один }

Маріса Савюк

підтримую…

Залишити коментар