10 секретів краси від Елізабет Тейлор

секрети краси від Елізабет Тейлор

Елізабет Тейлор – актриса, що входить в список найбільших зірок кіно, триразова володарка премії «Оскар», чудова жінка, чиєю красою захоплюються і по сей день.

Природа нагородила Елізабет двома чудесними дарами: талантом і красою. І якщо талант, як кажуть, не проп’єш, то краса починає тебе покидати з роками, щоб уникнути цього, актриса використовувала безліч прийомів і косметичних засобів. Так, методом проб і помилок, Елізабет вивела свої секрети краси.

1. Маленька Ліз народилася з дістіхіазом – генетичною аномалією, яка передбачає подвійний набір вій. Не можна сказати, що Елізабет страждала від цього в дитинстві або в більш дорослому віці, адже саме мутація зробила її особливою, знаменитою, що запам’ятовується. Безперечно, пишні вії, що обрамляють бездонні очі дали малятку Ліз шанс показати себе. І вона скористалася ним, але критикам гра починаючої актриси здалася недостатньо вражаючою. Елізабет такий стан речей не влаштувало і будучи по натурі лідером, вона довела свою спроможність як актриси і як жінки, стала «Королевою Голлівуду».

2. Шлейф аромату може розбурхати кров. Він повинен бути ненав’язливим, але запам’ятовуючим. Елізабет відводила окрему частину свого життя відносинам з ароматами. На її думку, жінка завжди повинна смачно пахнути, а запах чітко асоціюватися саме з тією чи іншою представницею слабкої статі. Елізабет стала першою голлівудською актрисою, що представила свій власний аромат.

3. Гладка, шовковиста, а головне, нестаріюча шкіра – ще один секрет краси великої актриси. Елізабет домагалася такого ефекту завдяки щоденним процедурам, що включає масаж обличчя і шиї, пілінг, контрастний душ і фізичні навантаження.

Пілінг – це процес видалення мертвих клітин, він сприяє їх регенерації. Користь же контрастного душу полягає в очищенні шкіри і доданні гладкості обличчю. Масаж позбавляє від застоїв, сприяє розслабленню і стимулює кровообіг. Кожен метод ефективний навіть окремо один від одного, а їх комплексне застосування допомагає зберегти молодість на довгі роки.

4. Волосся завжди повинне бути укладене в акуратну зачіску, підкреслюючи красу обличчя, будучи заключним штрихом.

5. Не потрібно відчувати страху перед старістю. Вік необхідно навчитися приймати як належне.

6. Необхідно любити себе з усіма своїми недоліками. Наприклад, за словами самої актриси, у неї були занадто короткі ноги.

7. Не треба боятися порушувати правила. Елізабет не слідувала правилу про розстановку акцентів, який гласить, що підкреслювати в макіяжі потрібно тільки щось одне. Ліз, для того, щоб губи здавалися більш пухкими і соковитими, фарбувала їх яскравою помадою в кілька шарів, підводила і без того густі чорні брови, а про очі і говорити не варто, адже саме вона після ролі Клеопатри ввела в моду широкі стрілки.

8. Берегти нерви! Не варто засмучуватися з кожного приводу. Душевний стан прямо відбивається на фізичному здоров’ї та зовнішньому вигляді!

9. Не здаватися! Що б не трапилося, щоб не сталося, необхідно рухатися вперед, дотримуватися звичного розкладу та розпорядку.

10. Здоровий сон – був, мабуть, головною причиною квітучого зовнішнього вигляду Елізабет Тейлор. Вона приділяла сну 8-9 годин на добу, що, треба відзначити, давало свої плоди.

Елізабет Тейлор – жінка, яка побувала замужем незліченну кількість разів, яка народила трьох дітей, яка пережила смерть свого третього чоловіка, що стала музою художника Енді Уорхола, дизайнера Джанні Версаче прожила складне життя, але в пам’яті своїх шанувальників залишилася царственою красунею, якій поклоняються досі.

Залишити коментар