10 секретів краси від Марлен Дітріх

секрети краси

Про Марлен Дітріх можна сказати, що це жінка, яка сама себе зробила. Її образ блондинки в строгому брючному костюмі, з сигаретою в руках і червоними губами став легендарним. Марлен була модницею, тому могла годинами крутитися перед дзеркалом в пошуку відповідного наряду. Вона не любила носити босоніжки, оскільки вважала, що відкриті пальці на ногах виглядають занадто вульгарно.

Секрети краси Марлен Дітріх:

1. Брючний костюм. Брюки придумала Коко Шанель, але популярність вони здобули, завдяки Дітріх. Вона вважала, що у неї не красиві ноги і тому почала прикривати їх брюками, які стали невід’ємною частиною гардеробу сучасної жінки. Тому вона стала прикладом для жінок, які хотіли бути вільними і не піддаватися під чужий вплив.

2. Вуалетки. Вони давали їй особливу загадковість. Вона могла переміряти їх сотню, поки не знайде ту, яка ідеально підійшла б під колір її очей і підкреслила б її вилиці.

3. Туфлі на високих підборах. Марлен, не любила свої ноги і говорила: «Мої ноги не такі вже красиві, просто я знаю, що з ними робити», але, тим не менш, всі компанії з виготовлення панчіх, боролися за право скористатися ім’ям Дітріх для своєї реклами. Перевагу вона віддавала тільки закритим туфлям, ручної роботи.

4. Димчастий макіяж. На її обличчі він виглядав особливо красиво. Губи вона виділяла червоною помадою і олівцем, а ось лак для нігтів вона вибирала тільки світлих тонів, щоб її нігтики не виглядали вульгарно.

5. Стрункість. Починаючи свою кар’єру, Дітріх була досить пишною дамою, але режисер Штернберг змусив її скинути зайві кілограми, спочатку вона пручалася, але з часом зрозуміла, що худоба це стильно.

6. Внутрішня краса. Вона вважала, що ніяка косметика не зможе зробити жінку по-справжньому красивою. Тому вона говорила, що краса йде зсередини.

7. Відсутність зморшок. Довгий час шкіра Дітріх залишалася без зморшок, чим не могли похвалитися багато красунь Голлівуду. Для цього вона використовувала спеціальний крем. Інгредієнти: сік лимона, 50 гр. горілки, яєчний білок, склянка сметани і ложка гліцерину.

8. Підкреслені вилиці і високий лоб. Заради красивих скул, вона видалила два корінних зуба і часто підголювала волосся, щоб зробити лоб вищим.

9. Хутра. Як і всі жінки Дітріх дуже любила носити хутра. Свою перевагу вона віддавала нірці і песцеві, а з брючними костюмами носила хутро лисиці.

10. Сон. Вона любила виспатися і вважала, що жінка, яка спить не менше восьми годин на добу, виглядає як королева.

Красою Марлен Дітріх захоплювалися не тільки чоловіки, але і жінки, на протязі багатьох років і напевно, не одне майбутнє покоління пам’ятатиме про цю фатальну жінку.

Залишити коментар