Матеріали для нарощування вій – які краще купити?

Матеріали для нарощування вій

Багато хто мріє про виразний погляд, об’ємні і довгі вії. Часом леді, які мріють про можливість вдалого спокушання коханого чоловіка лише за допомогою одного кинутого мимохідь погляду, природа наділила дійсно довгими віями. Але в сучасному світі прийнято підкреслювати гідності, так як на тлі буйства фарб і форм подаровані природою краси можуть виявитися непоміченими.

Природна краса важлива, але деколи виникає бажання створити неповторний образ, додати своєму поглядові трохи чарівності, підкреслити красу своїх вій.
І тоді на допомогу дівчатам і жінкам у здійсненні цих бажань приходить процедура нарощування вій. Довгі вії – це завжди красиво, але які ж метод нарощування та матеріали вибрати для досягнення найкращого результату?

Природність понад усе

Нарощування вій включає в себе декілька технік, що дають воістину чудові результати. Якщо Ваше бажання полягає в підкресленні природної краси погляду, якою наділила Вас природа, то варто звернути увагу на нарощування вій за допомогою послуг професіонала.
Професійне нарощування вій припускає використання поодиночного методу нарощування та пучкового методу нарощування.
При поодиночному методі використовуються ті матеріали для вій, які були створені з шовку, хутра норки,  соболя. Окремі шерстинки або нитки шовку прикріплюються до шкіри повік за допомогою спеціального клею-смоли, що не викликає алергії.
При пучковому методі використовуються ті матеріали для вій, які створені з силікону та мають вигляд декількох вій. В даному випадку також слід звернутися до допомоги професіонала з проведення процедури нарощування вій.
Методи поодиночного нарощування та пучкового нарощування можуть привести до хорошого результату тільки в тому випадку, якщо процедура виконувалася професіоналом. На даний момент не існує технік або методів, які б дозволили провести поодиночне і пучкове нарощування самостійно, без допомоги фахівців.
Якщо говорити про можливості, які надає процедура нарощування вій, то вони величезні. Вії з хутра володіють гнучкістю, довжиною та блиском, які додадуть чарівність будь-якому погляду. Натуральна гама кольорів даних матеріалів для вій, які використовуються при процедурі нарощування, збагачується додатковими наборами штучних вій з хутра або шовку, пофарбованих у зелений, бузковий та інші кольори.
На даний момент кращими матеріалами для професійного нарощування вій вважається продукція таких фірм, як «Andrea», «Titania», «City Lashes». Клеї-смоли для прикріплення вій, закріплювачі для вій, рідина для зняття вій і знежирюючі склади, що надаються цими фірмами, відрізняються високою якістю, а також перед продажем проходять перевірку на вміст компонентів, здатних викликати алергію. Пінцети, що випускаються даними фірмами, призначені для роботи з різними типами вій і відрізняються високою якістю, також як і інші інструменти для нарощування вій.
Поодиночний і пучковий метод нарощування дозволяють добитися ефекту пухнастих і довгих вій, які будуть лише підкреслювати Вашу красу довгий час.

Привернути увагу за допомогою одного погляду

Якщо ж у Ваші плани не входить нарощувати вій за допомогою професіоналів, але є бажання викликати епатаж і захоплення за допомогою всього одного помаху вій, то Ваш вибір, швидше за все, впаде на набори накладних вій.
Використання наборів накладних вій також є одним з способів додати виразності погляду. Напевно, всі пам’ятають нудні і одноманітні накладні вії, які раніше були поширені в продажу. Вони були чарівними і довгими до тих пір, поки не використовувалися за призначенням: а ось на повіках ці вії виглядали вже неприродно і псували весь образ.
Однак на даний момент, виробники пропонують безліч зручних наборів накладних вій. Треба сказати, що накладні вії програють методом нарощування вій через те, що їх не можна носити довго, в той час як після нарощування вій Ви можете насолоджуватися результатом від одного до трьох місяців. Зате вони дозволяють проводити безліч експериментів і швидко міняти створені образи, а також теж є одним з методів нарощування вій.
Мова йде про накладні вії, прикрашених іскристими стразами, доповнених включенням вій з щільної голографічної плівки, декорованих чарівним пташиним пір’ям. Накладні вії дозволяють експериментувати: вони можуть допомогти створити образ для романтичного вечора, карнавалу або ж додати блиск звичайному повсякденному життю. Для пристрасного романтичного вечора підійдуть вії з вкрапленням стразів, на карнавалі доречним доповненням до костюма будуть червоно-чорні вії, створені з пір’я фазана, а для повсякденного застосування актуальним вибором є набір накладних вій, в якому серед коротких чорних вій поблискують рідкісні вії з чорної або темно-фіолетової голографічної плівки.
В даний час самий багатий вибір, доступну ціну та високу якість має продукція «Baci Lingerie». Ця фірма на українському ринку поки не має конкурентів, які могли б зрівнятися з нею в якості накладних вій або в кількості моделей.

***

Довгі вії – мрія практично кожної жінки. Хтось віддає перевагу природність і вибирає нарощування вій за допомогою шоколадно-золотистих шерстинок соболя. Комусь потрібні іскристі стразами вії всього лише на один вечір для створення святкового і чарівного настрою. Як би там не було, але створення довгих, пухнастих, приковує погляд вій – це подарунок для себе самої, допомагає розраховувати хороший настрій і впевненість у собі.

Залишити коментар