Найпоширеніші міфи , пов’язані з доглядом за зовнішністю

догляд за зовнішністю

Астрологи, стилісти по зачісках і навіть деякі вчені твердо переконані, що фази Місяця якимось чином впливають на ріст волосся або на ефективність тієї чи іншої косметичної процедури.

Інші ж вважають, що для зміцнення здоров’я і посилення росту волосся його потрібно якомога частіше стригти. А ще з цієї ж області: вії слід регулярно підстригати, тоді вони виростуть ще довшими.

Огірки добре заспокоюють запалені очі, а якщо спати по 8 годин на добу, то завдяки цьому можна схуднути. Ми привели вам лише кілька найпоширеніших легенд, пов’язаних з тими чи іншими ритуалами щодо поліпшення зовнішності, правдоподібність яких ми вирішили перевірити. Яке ж з цих тверджень насправді ефективно, а яке – всього лише тільки наївна помилка? Постараємося це роз’яснити, спираючись на весь наявний досвід косметології.

Вплив фаз Місяця на косметичні процедури

Споконвіку з Місяцем були пов’язані найхимерніші забобони. Одні вважали, що саме Місяць впливає на родючість і врожаї, протегує породіллям, але в той же час цей єдиний супутник Землі звинувачували в тому, що він провокує в людях такі якості, як вередливість, мінливість і божевілля. Вважалося, що саме Місяць винен у виникненні деяких хворобливих станів: безсоння, невмотивованої тривоги або кошмарних снів. Інші піддавали сумніву подібні ідеї, вважаючи їх вигадками.

Вплив небесного світила згадується і в тих випадках, коли мова заходить про догляд за зовнішністю. А все тому, що, як не крути, але маленький супутник нашої планети має певний вплив на людський організм, стверджують фахівці.

З давніх часів люди щиро вірили, що в повний місяць при зростаючому місяці дуже добре стригти волосся, бо після цього воно росте більш здоровим і пишним. Стилісти по стрижкам та зачіскам в повний місяць оголошують нічну зміну, причому від клієнтів постригтися в настільки незвичайне для цього заняття час доби просто відбою немає.

Наукове пояснення цьому міфу звучить наступним чином : здоров’я волосся напряму залежить від нормального кровообігу в області голови, яке забезпечує гарне постачання волосяної цибулини різними корисними речовинами.

Яким же чином нічне світило може сприяти тому, що ваша шевелюра стане розкішною всім на заздрість ? Точно так само, як сила місячного тяжіння сприяє зародженню припливу, вона впливає і на внутрішні процеси, що відбуваються в людському організмі, особливо на кровообіг. Простіше кажучи, повний місяць впливає на розширення судин, що допомагає припливу крові до волосяних цибулин.

Ну, а тепер відвернемося від цієї заснованої кимось теорії, і звернемося до наукових доказів, якщо вони, звичайно існують. Так от, більшість учених висловлює думку, що немає і не може бути ніякого зв’язку між ростом волосяного покриву і розташуванням Місяця відносно Землі або Сонця. Вплив супутника нашої планети настільки мізерний, що воно не може впливати ні на ріст рослин, ні на ферментацію вина, і тим більше від нього жодним чином не можуть залежати біохімічні процеси, що регулюють ріст волосся.

Протягом року місяць стикається з усіма знаками зодіаку і майже кожен день знаходиться в іншому знакові. На думку астрологів, дієти, курси очищення від шлаків і косметичні процедури тісно пов’язані з розташуванням зірок на небосхилі. Виходить, що лікування може виявитися успішним, якщо воно було проведене в який-небудь певний день, що відповідає певному знаку зодіаку, і закінчиться невдачею в тому випадку, якщо день буде вибраний невірно.

Якщо ви мрієте про вдалу стрижці, фарбуванні або завивці, то неодмінно постарайтеся записатися на обрану процедуру в той день, коли Місяць перебуватиме у знаку Діви або Водолія, радять астрологи. Несприятливими вважаються ті дні, коли Місяць розташований у Леві, Рибах або Раку. А ось манікюр буде просто бездоганним, якщо ви заплануєте для цієї процедури день, коли Місяць буде знаходитися в сузір’ї Риб або Близнюків.

Існують й інша ритмічність, пов’язана з певними днями тижня або періодами часу. Наприклад, кажуть, що нігті і на руках, і на ногах будуть абсолютно здоровими, якщо їх стригти у п’ятницю після заходу сонця. У період, коли місяць іде на спад, волосся росте повільніше, а фарбування волосся рекомендується планувати під час зростаючого місяця. Ви збираєтеся зайнятися епіляцією ? Виберіть для цього період повного місяця – процедура буде менш болючою. А якщо вам хочеться, щоб після епіляції волосся росло повільніше, то зробіть її в той час, коли місячний диск йде на спад. У цій же фазі місяця буде більш ефективною і процедура глибокого очищення шкіри, коли виведення шлаків з організму здійснюється набагато легше, оновлення організму прискорено, а рани заживають набагато швидше.

Решта міфів про догляд за зовнішністю, не пов’язані з Місяцем

Як ви вважаєте, чи потрібно підстригати вії ? Деякі косметологи стверджують, що це насправді дуже корисно, тому що тоді вони ростуть більш густими і довгими, інші вважають, що це абсолютно зайве, тому що ніякого впливу ні на ріст, ні на густоту вій це не впливає.

«Якщо підстригти вії навесні, то це стимулює оновлення волосяних цибулин, вони краще ростуть і стають гущі», – так звучать поради, розміщені на численних жіночих сайтах, відвідуваних тими представницями прекрасної статі, незадоволені зовнішністю, якою нагородила їх мати- природа. Там же йдеться, що вії слід підстригати перпендикулярно волоскам і максимум на пів міліметра. Тоді, нібито, протягом 45 днів у вас є всі шанси відростити розкішні вії.

Густоту брів теж можна стимулювати за допомогою підстригання їх кінчиків – процедури, яка зможе помітно вплинути на їх оновлення. Взимку рекомендовано втирати в брови і вії рицинову олія, вона сприяє їх росту і відновленню.

« Волосся краще росте і стає здоровішим, якщо стригти їх часто ». Дурниця ! Стрижка просто – напросто видаляє посічені кінчики, що і додає волоссю блиск і більш здоровий вигляд.

Залишити коментар