Як правильно підібрати бюстгальтер

Як правильно підібрати бюстгальтер

Кожна дівчина або ж жінка має свою статуру, особливості фігури, форми. Для досягнення повного комфорту при русі, необхідно з особливою увагою поставитися до вибору білизни, зокрема і до бюстгальтера. Адже погодьтеся, що вибрати максимально зручний і, за сумісництвом, красивий комплект нижньої білизни – задачка не з легких. Загляньте у свій гардероб і переконайтеся, що там припадають пилом давно забуті ліфчики, які виявилися неможливими для повсякденного носіння. А найчастіше трапляється, що справа зовсім не в матеріалі або фасоні, а саме в натиранні лямок, об’ємі грудної чашки і тому подібному.

Чи справді підібрати білизну настільки важко?! Невже не існує бюстгальтера, який чудово сидить з елегантними і акуратними мереживами? З ідеально зручними та комфортними бретельками? З застібкою, яка ніколи не буде натирати або колотися? Той, у пошуках якого ви проводите години в торгових центрах, знемагаючи від втоми, і в кінці все ж йдете ні з чим. Насправді є декілька хитрощів, при використанні яких, вам набагато легше буде підібрати ідеальний комплект нижньої білизни.

Отже, в даній статті вашій увазі будуть представлені основні правила, якими слід керуватися при виборі бюстгальтера, а також при виборі інших елементів нижньої білизни.

Ще до примірки слід провести «тест», який допоможе визначити, чи правильна посадка даної моделі. Для цього необхідно виміряти (зорово) відстань від верхньої точки плеча до ліктя. Потім знаходимо середину. Так ось саме на рівні даної середини повинні розташовуватися спрямовані точно вперед соски. Застібати ліфчик слід на середні гачки. Так ви зможете підібрати оптимальний для вашої фігури розмір стрічки, яка, до того ж, повинна залишатися завжди на однаковому рівні і, отже, паралельно підлозі.

Зазвичай в примірювальній ми в першу чергу дивимося на зовнішній вигляд моделі, але при цьому досить часто забуваємо, що в покупці нижньої білизни дуже важливі такі чинники як зручність і практичність. Бюстгальтер протягом усього дня безпосередньо стикається з вашою шкірою, тому завжди приділяйте достатньо уваги вибору матеріалу і ніколи не шкодуйте грошей на подібні предмети гардероба, так як особливо важливо їх якість.

До слова про зручність. У бюстгальтері ви повинні відчувати себе вільно. Який-небутьь рух не повинен якось змінити позицію чашечок, стрічки або ж лямок. У такому випадку ліфчик погано на вас сидить або ж просто не підходить за розміром. Завжди краще звернутися за допомогою до консультанта, який завжди зможе підібрати вам потрібну модель з потрібним розміром.

Крім того, існують різні фасони бюстгальтерів. І найчастіше покупець дивується, коли різні моделі однієї і тієї ж фірми і одного й того ж розміру абсолютно по-різному сидять на тілі. Насправді це цілком типове явище. Наприклад, закритий бавовняний ліфчик із звичайними чашечками в більшості випадків на кілька розмірів більше відкритої моделі на кісточках. Така різниця викликана саме різними методами викрійки. Завжди враховуйте цей факт.

Наостанок слід сказати, що ні в якому разі не потрібно носити неправильно підібрані моделі нижньої білизни. Якщо бюстгальтер вам явно не в пору, то найрозумніше буде вибрати для себе іншу модель, в якій ви себе почуваєте затишно і вільно. І, знову ж, у виборі вірного варіанту завжди зможе допомогти консультант в магазині нижньої білизни, який точно зможе визначити, яка модель підходить вам найкраще і за розміром, і за формою.

Залишити коментар