Лікувальне голодування

Лікувальне голодування, голодування

У всі часи і в усьому світі голодування широко застосовувалося і як лікувальний засіб, і як спосіб духовного очищення. 40 днів голодував у пустелі Христос, на тривалі терміни відмовлялися від їжі і багато святих. Можна назвати десятки і сотні відомих людей, які самі практикували голодування і лікували цим способом інших. Кращі уми всього світу приходили до однієї і тієї ж ідеї. Що ж дає голод?

Очищення від шлаків
Практично всі засвоєні білки, розщеплюючись, такі токсичні сполуки, як сечова кислота, сечовина, креатин, креатинін та ін при переїданні і неповному згорянні їжі з-за недостатньої фізичної активності цих речовин утворюється більше ніж виводиться. Вони не можуть постійно циркулювати в кровоносному руслі, що призвело б до швидкого отруєння. Токсини зв’язуються і відкладаються в найменш цінних для організму тканинах, в першу чергу в сполучній, а також в жировій, кістковій тканинах, непрацюючих м’язах. І якщо час від часу не робити чищення всього тіла, то шлаки накопичуються, і організм незабаром уподібнюється зливний ямі. Слабшає загальний енергопотенціал людини, і клітини різних органів починають задихатися від отрут. У клітин вже просто не вистачає сил, щоб викинути з протоплазми чужі речовини.

Життя одну за одною втрачає фарби. Людина вже не живе, а існує, обтяжений масою хвороб. Він ні чого не встигає зробити так як відчуває постійну втому. Він багато спить, але сон не додає сил.
І вийти з цього стану буває дуже не легко. Варто пропустити хоча б один прийом їжі, як організм, зрадівши наданої можливості, поспішає звільниться від накопичених отрут. Потужним потоком вони спрямовуються в кров, і у людини з’являються всі симптоми отруєння, посилені хронічними захворюваннями – головний біль, нудота, слабкість, запаморочення, серцебиття і т.п.

Голод допомагає в усіх цих випадках. Під час голодування чиститься весь організм. Всі видільні системи працюють на викид токсинів. Багато шлаків виводиться через легені, а також видаляються з сечею, калом, потом, слиною.

Очищення суглобів
Деякі сполуки, наприклад, солі сечової кислоти, часто відкладаються в суглобах. Обмежується рухливість, з часом з’являються болі. На голод відбувається інтенсивне очищення суглобів, як кінцівок так і хребта. Звільнення від таких солей відбувається досить швидко, легкі форми артритів повністю проходять після 8 – 10 денного голодування. У більш важких випадках – при поліартритах, хвороби Бехтерева, коли спостерігається переродження кісток, потрібні великі терміни, щоб задіяти також механізми відновлення.

Оновлення тканин.
Чудові результати голодування обумовлені не тільки видаленням шлаків. Адже організм змушений жити частково за рахунок власних тканин, і в першу чергу він поїдає хворі переродження клітини.
Жоден хірург не в змозі видалити окремі уражені клітини пухлини або виразки, зберігаючи сусідні здорові і не порушуючи цілісність тканини. Великий лікар – Голод – лікує саме так.
Мало того, поряд з руйнуванням хворих клітин організм замість них виробляє нові, абсолютно здорові. Це відбувається і на голод, але особливо інтенсивно нові клітини ростуть в період відновлення. Простежено, наприклад, що після 28-денного голодування слизова шлунка не тільки повністю відновлюється, але й набуває неабиякий “запас міцності” за рахунок додаткових функціональних клітин.
Подібне оновлення відбувається і в інших органах і тканинах, тому-то голодування і є “універсальним лікарем”. Зникають спайки, пухлини, окостенілі ділянки, цирози і некрози – і все це завдяки голоду.

Омолодження.
Відновлення тканин супроводжується і їх омолодженням. Виправляється накопичені похибки в роботі спадкового апарату – відновлюються носії інформації ДНК РНК, клітини знов починають синтезувати “правильні” білки. У свій час був проведений дивовижний досвід. Взяли дорослу особину хробака планарії довжиною 22 мм і не годували його, поки він не зменшився до 6 мм. При цьому виявилися всі ознаки молодого хробака аналогічних розмірів. Потім черв’якові дали їжу, і він нормально ріс до вихідного стану. Після цього починали новий цикл голодування. У результаті черв’як жив у 20 (!) разів довше за своїх побратимів.

Людина, звичайно, влаштована набагато складніше планарії і повністю при голоді не оновлюється, але все ж омолодження досить значне. Майже всі знайомі голодуючих після відновлення не втомлюються захоплюватися результатами. (Хоча під час голодування ці ж знайомі часто вмовляють перервати “самокатування”).

Існують різні терміни і способи голодування. Людина індивідуальна. І тому не кожному може підійти те ж що й іншому. Виберете для себе те що вам найбільше підходить. Проведені експерименти з ВІЛ інфікованими відзначають гарне збільшення імунітету, в тому числі нормалізація роботи печінки, нирок, шлунково-кишкового тракту. Також спостерігається підняття загального тонусу пацієнтів, позитивний настрій на життя бажання чогось досягти в житті.
Так що голодуйте на здоров’я.

Чтобы сделать выгодные вклады в Москве заходите на сайт depmoney.ru и узнавайте больше информации, которая Вас интересует.

Залишити коментар