Темні тіні для очей – за і проти. Поради професіоналів

Темні тіні для очей

Висловити всі свої емоції одним поглядом – це акторська майстерність. Але використовуючи майстерність візажу, можна не менш точно виразити почуття. Ще на початку століття жінки, наслідуючи актрисам тих часів, які мовчали на екрані, користувалися темними тінями для очей, знаючи, що очі, підкреслені такими тінями, надають їх образу неповторну сексуальність, глибину і загадку. У сьогоднішньому шоу-бізнесі зоряні діви не поміняли своїх смаків. Епатажна зірка безсумнівно вибере макіяж фатальної леді з використанням чорних тіней.
Але виникає спірне питання про універсальність такого макіяжу. Ось кілька аргументів на користь темних тіней для очей і поради професіоналів у випадках, коли темні тіні використовувати не слід.

У яких випадках темні тіні для очей використовувати не варто

Моделюючи образ жінки можуть використовувати темні тіні по-різному в залежності від свого типу. Брюнеткам темні тіні в комплексі з червоною помадою додадуть вид фатальної жінки-вамп, блондинкам – образ лялечки. При цьому не у всіх випадках такі образи доречні. Денний макіяж не терпить темних тіней. Використовувати їх можна тільки в малих кількостях, беручи в основу тіні світлих відтінків. Підкреслюючи красу очей чорними тінями, слід пам’ятати, що надлишок таких тіней може візуально зістарити. Застосовувати темні тіні, навіть у вечірньому мейк-апі, не радять професіонали жінкам з опуклою формою очей.

Коли і як краще всього використовувати темні тіні для очей

Професійні візажисти в один голос говорять про те, що темні тіні для очей-складова вечірнього макіяжу. Чи означає це, що нанесення темних тіней однаково підходить всім дамам? Майже. Потрібно тільки звернути увагу на відтінок і спосіб нанесення тіней. Тут все залежить від форми очей.
При мигдалеподібному вирізі тіні наносити слід до зовнішнього куточка ока, починаючи з центру повіка, внутрішню ж частину підкреслити світлими тінями.
Власницям маленьких від природи очей темні тіні наносити слід дуже акуратно, тільки на складку повіка, не використовуючи при цьому підводку і олівець.
Східний тип очей можна підкреслити за допомогою нанесення чорних тіней на верхню повіку «підковою» (третина внутрішньої і третина зовнішньої сторони) а також по контуру росту нижніх вій.
Якщо у вас круглі очі. Тінями проведіть спрямовану до зовнішніх куточків очей лінію, візуально подовжуючи їх.
Темними тінями можна створити таємничий образ, використовуючи ефект димки. Підійдуть для цього темно-сині або чорні тіні. Для цього тіні наносять по зовнішньому куточку очей і розтушовують, розмиваючи перехід від підводки до тіней. При цьому площа нанесення тіней не повинна перевищувати половини сантиметра від лінії росту вій.
Поєднуючи темні тіні із загальним макіяжем, професіонали роблять акцент на виразності очей. При цьому інша косметика повинна бути неяскравою, більш нейтральних тонів.

Глибокий і виразний погляд відтіняючих очей вражає своєю красою. Темні тіні для очей – зброя в боротьбі за цю красу. Обережне і вміле поводження з ним безсумнівно зробить переможницею кожну жінку!

Качественная и удобная обувь для малышей подарит вашему ребенку легкую походку и прекрасное настроение на протяжении всей прогулки.

Залишити коментар