Як фарбувати очі підводкою? Сім головних правил

Як фарбувати очі підводкою

Очі – дзеркало душі, і це відомо всім. Кожна жінка прагне зробити акцент на очах, для того, щоб вони були виразними, а погляду надати якоїсь таємничості. У наш час за допомогою макіяжу це зробити не важко. Одним з таких способів є підводка для очей. Але щоб очі були особливо привабливими, нанесення підводки вимагає особливого уміння, акуратності і досвіду.

Як наносити підводку для очей. Правила

Існують декілька головних правил нанесення підводки для очей:
1. Підготувати очі для нанесення макіяжу. Перед тим як підвести очі підводкою, потрібно підготувати саму область – зволожити кремом, а при необхідності знежирити.
2. Потрібно вибрати найзручнішу для вас позу, і створити опору для ліктя. Якщо ви вирішили підвести стрілки, то робіть це тільки тоді, коли у вас достатньо вільного часу. Лінії повинні бути рівними і плавними, а для цього не повинно бути дрожі в руках.
3.Для того щоб стрілка вийшла контрастною й чіткою, підводку слід нанести вже після тіней, інакше тіні загасять контури підводки, що зіпсує ефект виразності.
4. Пензлик повинен бути зволожений барвником, але на ньому не повинно бути зайвої рідини, інакше вона буде розтікатися, і заважати створювати тонкі лінії.
5. Якщо у вас немає досвіду нанесення підводки, тоді краще наносити її дрібними штрихами поки з часом ви не навчитеся створювати лінію одним плавним рухом.
6. Контур повинен бути рівним, тонким, рухатися у напрямку до зовнішнього куточка. Якщо нанесення з першого разу у вас не вийшло або вам просто не сподобалося, для цього є просте рішення, ви можете занурити вушну паличку в засіб для видалення макіяжу і цим самим стерти невдалу лінію.
7. Варто так само враховувати, що рідким підведенням для очей не рекомендується створювати контур по нижньому повіку.

Особливості коригування форми очей за допомогою підведення

Дотримуючись цих правил, ви легко освоїте деталі нанесення підводки і зможете коректувати форму очей. Хочете збільшити очі, проведіть тонкий контур від самого центру повіка по лінії вій, піднімаючи його в кінці куточка. Звузити круглі очі допоможе, якщо нанести стрілку на верхню і нижню повіку, і підняти в кінці зовнішнього куточка. Збільшити візуально вузькі очі зможе тонка лінія, розширена в середині повіка і звужується по обом куточками. Широко поставлені очі ви виправите щільною стрілкою по лінії вій, а тонкою від середини повіка ви візуально виправите близько посаджені очі.
У наш час візажисти пропонують безліч варіантів стрілок для створення свого образу, за допомогою якого ви додасте вашим очам виразності і привабливості.

Помочь в лечении такого важного органа как печень поможет диета при циррозе печени, которая облегчит ваше состояние и поможет быстрее выздороветь.

Залишити коментар