Як створити класичний макіяж очей?

класичний макіяж очей

Будь-яка дівчина хоче привертати до себе погляди оточуючих, коли йде на урочистий вечір або просто на якусь святкову вечерю. Головною деталлю вечірнього образу, безсумнівно, є наряд, але й правильно нанесений макіяж очей грає важливу роль, адже саме очі є візитною карткою будь-якої жінки. Макіяж очей вимагає особливої уваги, тому що неправильно нанесені тіні або підводка можуть зіпсувати навіть бездоганний образ.

1. Для початку потрібно підготувати очі за допомогою маскуючого крему або спеціального коригуючого олівця. Зазвичай коригуючий засіб наносять для усунення ефекту темних кіл під очима і для маскування пігментних плям на обличчі. Наносити коректор необхідно на область під очима (досить декількох маленьких крапель), втираючи від внутрішнього до зовнішнього куточка ока. Втирати слід ніжно, без зусиль, подушечкою безіменного пальця.

2. Наступним кроком наносимо основу для очей на рухому повіку. Основа для очей забезпечує збереження тіней на очах тривалий час. За рахунок основи, що наносяться на повіку тіні не будуть скочуватися.

3. Наступною дією буде підводка для очей. Для її створення не обов’язково користуватися олівцем або рідким підводками, можна скористатися будь-якими тінями темного кольору. Підводити очі потрібно якомога ближче до основи війок, завдаючи від внутрішнього куточка ока до зовнішнього краю. Наносити підводку під віями слід починати з серединки ока до його зовнішнього краю.

4. Тепер прийшов час для нанесення тіней. Бажано підбирати палітру тіней трьох кольорів, так як кольори в ній уже ідеально підібрані, що значно збереже час. Тіні слід наносити від основи верхньої повіки до брів. Тіні обов’язково повинні доходити до брів. Якщо використовуються тіні декількох відтінків кольорів, то самий темний відтінок наноситься на рухому повіку, а світлий відтінок на складку між повіками і бровами.

5. Тепер висвітлюємо очі косметичним маркером або олівцем світлого відтінку. Наносимо маленький штрих на внутрішнє закінчення ока.

6. Можна підкреслити вигин брів, виділивши його світлими тінями від середини до зовнішнього краю брів.

7. Навіть самі пишні і довгі вії будуть значно привабливіше виглядати, якщо їх небагато завити перед тим, як наносити на них туш.

8. Самим останнім штрихом в будь-якому макіяжі є туш. Її нанесення потрібно починати від основи до кінчиків вій, рівномірно розподіляючи фарбу. Появи грудочок туші можна уникнути, розчесавши вії спеціальною щіточкою.

Залишити коментар