Як знімати макіяж

Як знімати макіяж

Макіяж для багатьох жінок вже давно став повсякденною рутиною. Кожного дня його треба наносити та знімати. Дізнайтесь, як можна знімати макіяж.

Косметика може бути не тільки вашим помічником, але й ворогом. Косметичні засоби містять безліч хімічних речовин, які забезпечують яскравий вигляд та стійкість. Саме ці речовини не дозволяють вашій шкірі повноцінно дихати та відновлюватися. Деякі з них можуть навіть викликати алергію та подразнення. Отож, важливо вчасно знімати макіяж. Кожна жінка повинна знати, як правильно знімати макіяж, як зберегти свою шкіру.

Є декілька способів зняти макіяж. Більшість користується різними спеціальними лосьйонами, пінками, гелями, молочком. Ці засоби є свого роду розчинниками. Вони можуть не тільки розчиняти компоненти косметичного засобу, але й руйнувати нашу шкіру. Дуже важливо підібрати такий засіб, який не викликає дискомфортних відчуттів після використання. Рекомендувати всім якийсь один неправильно, бо в кожного з нас шкіра різна. Муси, пінки і гелі рекомендують для жирної та комбінованої шкіри.  Молочко більш підійде для сухої. Чутливій шкірі вірогідно підійдуть лосьйони. Всі ці засоби використовують зазвичай з бавовняними паличками та дисками. Але є й інший менш відомий спосіб зняття макіяжу.

Макіяж можна знімати за допомогою мікрофібрових косметичних серветок. Вони принципово відрізняються від усіх інших традиційних методів зняття макіяжу. Мікрофібра, з якої зроблені серветки, здібна вбирати вологу та забруднення. Такі властивості мікрофібра отримала завдяки мікроскопічній капілярній структурі. Волога мікрофіброва серветка чудово видаляє туш, тіні, пудру, тональний крем без використання косметичних розчинників. Після використання серветку треба промити, щоб вона вивільнилась від всмоктаних забруднень. При бажанні її можна використовувати навіть при повсякденному вмиванні. Головними перевагами косметичної серветками є те, що вона повністю безпечна для шкіри та її можна використовувати багаторазово.

Зняття макіяжу можна умовно розбити на три етапи. Перш за все необхідно видалити макіяж з губ. Помаду знімають у напрямку від куточків губ до середини. У другу чергу знімають макіяж навколо очей. Шкіру навколо очей не треба сильно терти, краще обмокувати серветкою чи диском. В останню чергу видаляють пудру чи тональний крем легкими масажними рухами. Після повного очищення вашого обличчя можна нанести живильний нічний крем.

За обличчям треба слідкувати постійно! Тонус та свіжість втратити дуже легко. Не зловживайте косметичними засобами. Макіяж знімайте при першій можливості.

Залишити коментар