Для чого потрібна сироватка для обличчя? Область застосування

сироватка для обличчя

Сучасна косметологія пропонує безліч засобів по догляду за обличчям. Багато з них розраховані на використання в домашніх умовах і на досягнення миттєвого результату. Сьогодні кожна жінка самостійно і без особливих зусиль може дозволити собі комплекс салонних процедур, не виходячи з дому. Прекрасним косметичним препаратом з захоплюючим ефектом є на сьогоднішній час сироватка для обличчя.

Що таке сироватка для обличчя? Область застосування

Сироватка – досить нове поняття в косметології. З’явився засіб зовсім недавно, але вже зумів завоювати популярність серед професійних косметологів і звичайних жінок. Сироватка в перекладі з англійської означає концентрат. Вона складається з масляної або водної основи, збагачена мінералами, вітамінами А і Е. Основа сироватки – це високо концентровані фруктові кислоти. На відміну від звичайних кремів, сироватка містить в 10 разів більше активних речовин, чим і пояснюється її миттєвий результат. Сироватка, як високоефективний косметичний препарат, призначена для вирішення багатьох проблем шкіри з отриманням швидкого результату. Область застосування сироватки – це обличчя, шия, область декольте і повіки. Чим тонша шкіра, тим використання сироватки повинно бути акуратніше, наприклад повіки. Сироватка – це препарат, призначений для використання жінками після 25-30 років. Але, можливі варіанти використання засобу підлітками для лікування хвороби акне, а також і чоловіками для усунення окремих проблем шкіри.

Як діє сироватка на шкіру обличчя? Енхансери, або активні речовини основи сироватки, проникають глибоко в шкіру до нижніх шарів шкіри, зволожують, підтягують або активізують роботу сальних залоз. Тому, результат є швидко помітним.

Функції сироватки для обличчя – це:
- відновлення гідро-ліпідного балансу шкіри;
- відновлення синтезу власного колагену в шкірі обличчя;
- відбілювання шкіри обличчя;
- тонізуючий ефект;
- зміцнення кровоносних судин обличчя.

Є кілька видів сироваток для обличчя. Підбирати сироватку потрібно дуже акуратно, щоб не нашкодити шкірі. У деяких випадках корисно звернутися до лікаря, щоб правильно підібрати косметичний засіб. Сироватку треба використовувати в залежності від типу шкіри, від віку і від проблеми захворювання, якщо є така необхідність. Сироватка випускається в невеликих ємностях. Це пояснюється тим, що потрібну кількість препарату для окремого використовуваного разу вимірюється в краплях. Користуються сироваткою 1-2 рази на день, протягом двох тижнів, 3-4 рази на рік.
Сироватка – це прекрасний косметичний засіб, здатний творити дива, перетворювати кожну жінку на справжню принцесу. Тому, багато хто називає сироватку сучасним еліксиром молодості і довголіття.

Заказать кухни в Краснодаре можно на сайте www.yugmebel.ru, где всегда большой выбор только качественного товара на любой вкус и кошелек.

Залишити коментар