Догляд за шкірою у весняний період

Догляд за шкірою

Весна приносить нам радість, тепло, нові емоції. Але разом з тим і нові зміни – перебудовуються нервова, гормональна, кровоносна системи і багато органів.

Шкіра це якраз той орган, який в першу чергу стикається з несприятливими факторами зовнішнього середовища, підлаштовується до зміни сезонів, реагуючи на зміни температури, тиск, вологість і кількість сонячного світла. Тому зміна пори року, перш за все, відбивається на стані цього природного бар’єру. Правильно доглядаючи за своєю шкірою навесні, ви в змозі допомогти їй адаптуватися до нових умов життя.

Протягом зими наш організм звикає до впливу ультрафіолету в невеликих кількостях і шкіра стає блідою і тьмяною. А коли навесні різко збільшується кількість сонячного світла, то для шкіри це своєрідний стрес. Надлишок ультрафіолету провокує запуск окисних радикалів руйнують клітини і волокна шкіри, викликаючи раннє старіння, а також поява пігментних плям і навіть найчастіше новоутворень.

Тому в щоденному догляді за шкірою важливо використовувати крему з ультрафіолетовими фільтрами і антиоксидантами. Це речовини, які здатні запобігти шкідливий вплив радикалів і блокувати їх появу. Якщо ви відвідуєте солярій збільшувати дозу ультрафіолету треба поступово.

Чим світліша шкіра, тим більшою мірою захисту вона потребує. Якщо пігментація вже виникла, то рекомендується використовувати спеціальні засоби для її усунення.

У весняний період очищення шкіри повинне проводитися більш дбайливо і м’яко. Також необхідно утримуватися від проведення інтенсивного очищення та шліфування, тому що такі процедури значною мірою збільшують чутливість шкіри до дії ультрафіолетових променів.

Особливо страждає навесні суха шкіра. Досить ніжна і тонка за своєю природою генетично вона не здатна виробляти достатню кількість зволожуючих факторів.

При жирній шкірі так само може спостерігатися пошкодження гідроліпідної мантії. Найбільш частою причиною є, коли шкіра пересушується під впливом агресивних засобів для очищення, наприклад, у боротьбі з підвищеною сальністю. Таким чином, зволоження потрібно будь-якій шкірі. Зволоження це здатність передати шкірі необхідну вологу або ж навпаки перешкоджати її надмірній втраті.

Найбільш поширеними засобами догляду, які дозволяють зволожувати шкіру, є креми і, звичайно ж, маски.

Залишити коментар