Догляд за жирною шкірою обличчя. Як вибрати гель для вмивання

Догляд за жирною шкірою обличчя

Ні для кого не секрет, що як для сухої, так і для жирної шкіри потрібен особливий догляд. У жирної шкіри є свої специфічні потреби, які можуть викликати багато проблем, якщо їх просто ігнорувати. Найголовніше в догляді за жирною шкірою – це чіткий баланс між очищенням і зволоженням.

Головні правила в догляді за жирною шкірою обличчя

Основна проблема пов’язана з жирною шкірою – це поява різного роду прищиків і «чорних крапок», а також некрасивого жирного блиску. Такі проблеми роблять наше обличчя негарним, а життя – нестерпним. З цим обов’язково потрібно боротися, і головним правилом повинно стати постійне (щоденне) очищення шкіри за допомогою тоніка і гелю для вмивання. Крім того, раз на тиждень слід робити маски і використовувати скраби.
Ніколи не варто переборщувати з очищенням, так як ваша шкіра легко може страждати від сухості і стягнутості, що не менш неприємно і замість вирішення однієї проблеми, ви отримаєте ще одну додаткову. Ще одне правило – жирну шкіру також потрібно зволожувати. Для зволоження такого типу шкіри слід підбирати більш легкі креми. Крім того, завжди варто мати під рукою розсипчасту пудру для позбавлення від жирного блиску.

Як вибрати гель для жирної шкіри?

Зверніть увагу на саму структуру гелю, він може бути однорідним або з дрібними абразивними частинками. Для більш чутливої ​​шкіри варто брати однорідний гель, так як гелі з частинками роблять легкий пілінг. Для ніжної шкіри можна також з додаванням пантенола (зволожує і відновлює) і лимонної кислоти (видаляє надлишки жиру і нормалізує ph-баланс).
Для шкіри, яка схильна до появи різних прищиків і подразнень є гелі з антибактеріальними добавками високого ступеня ефективності. До прикладу, з саліциловою кислотою, фруктовими кислотами, рослинними компонентами, прополісом і т.д. Якщо у вас є схильність до алергій, то може знадобиться додатковий захист, тому звертайтеся до засобів без рослинних компонентів і віддушки.
Для жирної шкіри варто підбирати гелі з матуючими властивостями, вони утворюють рясну піну, яка добре очищає пори і блокує виділення сала на кілька годин. Також потрібно уникати гелів у яких є додавання натуральних олій і гліцерину.
Жирна шкіра не погана, просто вона потребує більш ретельного догляду і вимагає правильного підбору засобів по догляду. Тому, підбираючи гель для вмивання, варто пам’ятати про наведені вище правила і тоді ваша шкіра буде завжди ніжною і шовковистою.

Залишити коментар