Крем для обличчя після 30 років

крем після 30

Якось вже так повелося, що 30 років стають критичними для багатьох жінок. Чи то страх, чи то боязнь володіє дівчатами, але, як не крути, світанок істинної жіночності припадати саме на цей вік. Правда, вона має деякі побічні ефекти. І, перш за все, це проявляється на шкірі.

Що відбувається, коли вам 30

Все частіше і частіше в віці від 30 років ми бачимо в дзеркалі зморшки, тьмяний колір обличчя, сліди втоми під очима та інші зовнішні ознаки віку. Саме з цих причин, після 30 років шкірі жінки потрібна активна підтримка. Догляд за шкірою повинен бути ретельний, повноцінним і комплексним. Очищення, зволоження і захист – це те, що вимагає шкіра обличчя будь-якої жінки. Що ж відбувається в самому організмі? А там з’являється більше вільних радикалів. Це елементи, які крадуть поживні речовини з клітин, в результаті чого, шкіра стає не такою пружною і молодою. Більш того, вона стає тоншою, тому і з’являються зморшки на обличчі. У віці від 30 років дуже важливо використовувати креми від передчасних зморшок, щоб нормалізувати роботу шкіри. Також потрібно використовувати різні маски для обличчя, скраби і сироватки.

Яким кремам віддати перевагу

Для підтримки тонусу шкіри, перш за все, варто використовувати різні поживні креми, до складу яких входить гліцерин, силікон, віск, рослинні речовини, а також різні жири. Коли вам вже виповнилося 3 рази по 10 років, ви вільно можете почати використовувати нічні антивікові креми, які містять колаген, ретинол, пантенол, керамід, а також вітаміни A і F.
Також варто звернути увагу на постійне зволоження шкіри обличчя. Великі лінії таких кремів можна знайти в наступних косметичних марках: Garnier, Vishy, ​​YvesRocher, OLAY, Nivea і інші, а також заказати прямо з Великобританії через сайт http://posredniki.info/category/uk/. Свої засоби для зволоження шкіри пропонують і “Сто рецептів краси”, “Чорна перлина”, а також “Чиста лінія”. За допомогою цих засобів, баланс вологи у вашій шкірі обличчя буде завжди підтримуватися на потрібному рівні.
Приділіть особливу увагу захисту вашої шкіри. Саме у віці від 30 років вона цього потребує найбільше. Адже як не сонце, то мороз, як не вітер, то пил. Але, майте на увазі, що немає особливої ​​потреби купувати окремі креми для захисту шкіри, оскільки практично всі денні креми володіють цією функцією.

Любов і турбота – молодість і здоров’я

Зовнішній вигляд вашої шкіри обличчя – це справа ваших рук. Любіть її, піклуйтеся про неї – і вона обов’язково віддячить вам молодістю і здоров’ям. А допоможуть вам у цій турботі креми з серії «+30». А, якщо ви ще будете використовувати різні сироватки і маски для обличчя, тоді ваша шкіра виявиться просто в раю. Звичайно, від усіх проблем, в тому числі і зморшок, ви абсолютно не позбудетеся, але скоротити їх кількість і розмір ви точно в праві. Красивої вам шкіри, милі дами.

Залишити коментар