Крем від зморшок після 30 років

Крем від зморшок після 30 років

Що таке для жінки тридцять років? Сьогоднішнє поняття тридцятирічного бар’єру в житті жінки істотно відрізняється від колишніх стереотипів наших бабусь і прабабусь. Якщо пройтися по історії розвитку людства, то раніше незаміжня жінка у віці 20-25 років вже вважалась старою дівою, у якої не зовсім склалося особисте життя. Але сьогоднішній час технічного прогресу зовсім змінило роль жінки в світі. Сучасна жінка – це вже не домробітниця, а повноправний член суспільства зі всіма його правами та обов’язками. Тому, вік 30-и років для жінки – це вже не критичний етап, а простий період, який вимагає більш уважного ставлення до своєї зовнішності і тіла. Велику роль в такий період грає простий крем від зморшок.

Функції крему від зморшок після 30 років

Доглядати за шкірою потрібно завжди, починаючи від самого народження. Тільки догляд повинен бути розумним і відповідати вимогам вікового періоду. Спочатку, коли шкіра зовсім молода і юна, потрібно просто її очищати або зволожувати, потім повинен йти більш складний догляд, що складається з декількох засобів. Тому, косметологія виділяє кілька вікових етапів і кілька вікових ліній косметики. Після 30 років починають з’являтися перші зморшки, і шкіра жінки потребує засіб, який зупинить цей процес. Тут на допомогу приходить перший крем від зморшок. Перші зморшки, які з’являються після 30 років – це мімічні зморшки навколо очей, між бровами і в носогубній області. Спочатку ці зморшки неглибокі, і крем має всі шанси їх прибрати і розгладити. Але, іноді зморшки можуть мати більш складний характер. Тому, вибираючи крем від зморшок після 30 років, потрібно радитися з косметологом і вчасно зупинити ознаки старіння. Крем від зморшок виробляє ефект ботокса, коли пептиди – речовини білкової природи, блокують нейром’язові скорочення і досягається ефект розгладження мімічних зморшок. Крем від зморшок стимулює вироблення колагену і еластину, розгладжує і підтягує шкіру, а також підвищує її пружність і еластичність.

На якому кремі від зморшок зупинитися?

Сьогодні всі косметичні бренди мають вікові лінії засобів по догляду за шкірою обличчя, в тому числі і за шкірою після 30 років. На якій компанії зупинитися, це вже особиста справа кожної жінки. Одні віддають перевагу дорогим торговим маркам, а інші вибирають за станом гаманця. Але в будь-якому випадку, крем має бути якісним і повністю відповідати вимогам. Купити крем від зморшок можна у фірмових магазинах або вибрати в інтернет-магазині, що заощадить час і гроші. Наприклад, дуже ефективним є крем від зморшок після 30 років від L’Oreal – Dermo-expertise коректор, перший крем для шкіри навколо очей проти зморшок, який розгладжує шкіру, бореться з мімічними зморшками “гусячі лапки”. Великою популярністю користується і крем-сироватка Кора, яка розгладжує мімічні та вікові зморшки.

Залишити коментар