Лікувальна глина для обличчя та маски з глини

Лікувальна глина, глина для обличчя, маски з глини

Які тільки речовини не знайшли в косметології своє друге життя! Мед, молоко, алое, парафін, різні фрукти і овочі, і глина не виняток. Будівельник сприймає глину як будівельний матеріал або як матеріал для виготовлення крихкого порцеляни. Скульптор, приміром, може підійти до цього питання більш творчо. Глина для нього є ідеальним засобом для втілення його творчих задумів і художніх ідей. У косметичній ж промисловості глина – матеріал для оздоровлення шкіри, лікування і надання їй пружності, своєрідний будівельний матеріал для «створення краси».

Дія глини обумовлена у великій мірі її мінеральним складом. У деяких видах глини переважає кремній, в інших – алюміній, в третіх – марганець. Кремній позитивно впливає на епідерміс, робить судини більш гнучкими, стимулює ріст волосся, обмін ліпідів, утворення колагену і кісткової тканини. Алюміній має антацидні, підсушуючі та в’яжучі властивості, марганець – дезодорує і підсушує. Але «головними» вважаються відбілюючі і очищаючі властивості глини.

Маски з глини для обличчя

Маски для обличчя на глиняній основі надзвичайно корисні для жирної шкіри, так як поглинають надлишковий жир і бруд, які скупчуються на її поверхні, і роблять шкіру більш чистою і свіжою. Це прекрасний засіб звужує розширені пори, позбавляє від нездорового блиску шкіри і очищає від докучливих прищів. Маски для обличчя з глини засихають протягом 5-15 хвилин, потім маску змивають теплою водою, яка одночасно несе із собою мертві клітини шкіри, а також бруд.

Перед нанесенням маски з глини для досягнення більшого ефекту ретельно видаліть макіяж, очистіть шкіру і зволожите її водою.

Як вже говорилося, цілющі властивості і колір глини визначає її мінеральний склад. У косметології максимальне застосування знайшли біла і блакитна глини.

Найбільша проблема у використанні глини – її перевірка на наявність радіоактивних речовин і важких металів. Глину для косметичних цілей намагаються добувати в екологічно сприятливих районах. Російські фахівці більше схильні довіряти білій глині, яка видобувається переважно в Китаї, оскільки вона чудово зарекомендувала себе протягом багатьох років. Саме тому існує безліч рецептів масок на основі білої глини, які можна приготувати в домашніх умовах. Блакитна глина зазвичай входить до складу вже готових масок. Використання тих чи інших масок суто індивідуально: одні вважають за краще все зробити самостійно, інші користуються фірмовими сумішами, які складають професіонали в косметичних лабораторіях або салонах краси.

Біла глина. Властивості білої глини. Маски для обличчя з білої глини

Біла глина – традиційна сировина для виготовлення косметичних препаратів (включаючи дитячу косметику). Чистота, білизна роблять її цінним інгредієнтом в косметології. Вона також використовується у вигляді присипок, мазей і паст. Біла глина – обов’язковий компонент у складі очищаючих масок, які позбавляють від вугрової висипки, так як вона очищає епідерміс; має антисептичну і регенеруючу поверхневу дію; стимулює захист організму, надаючи особливий ефект на епідерміс, що піддається впливу забруднення навколишнього середовища; насичує епідерміс мінералами; перешкоджає поширенню мікробів; полегшує клітинну регенерацію, стимулюючи обмін.

Тільки біла глина може бути використана при чутливій шкірі, оскільки володіє чинником рН 5.

Маски для обличчя з білої глини

Зробіть відвар з ромашки і розведіть в ньому глину 1:1 у фарфоровій або скляній посуді, щоб вона набула консистенцію густої сметани. Маску слід наносити тонким шаром на попередньо очищену шкіру. Втирайте її вологими пальцями хвилини 3. Змити через 15 хвилин теплою водою.

Блакитна глина. Властивості блакитної глини. Маски для обличчя з блакитної глини

Блакитна глина добувається в Родопських горах в Болгарії і являє собою порошкоподібну масу з рівнем рН 7,3. Рекомендується в чистому вигляді (при змішуванні з водою) для застосування у вигляді масок для волосся і шкіри обличчя і тіла. Вважається, що блакитна глина пом’якшує і тонізує шкіру, очищає від вугрової висипки, відбілює, розгладжує зморшки, має антицелюлітний, антибактеріальним і антистресової дії.

Маска для обличчя з блакитної глини

2 столові ложки блакитної (синьої) глини, додайте в неї мінеральної води або чайну заварку так, що б вийшла консистенція густої сметани. Додайте в отриману суміш 1 чайну ложку лимонного соку. Дуже добре перемішайте, роздушіть всі грудочки. Маска накладається товстим шаром на попередньо очищене обличчя крім області навколо очей. Тримати маску потрібно не більше 15 хв. Змивати маску необхідно теплою водою.

Зелена глина. Властивості зеленої глини. Маски із зеленої глини для обличчя

Зелена глина забарвлена оксидом заліза. Містить також магній, кальцій, поташ, марганець, фосфор, цинк, алюміній, мідь, кобальт, молібден. Використовується в косметиці в основному для жирної шкіри і волосся, проти лупи. Рівень рН 7, містить близько 50% діоксиду кремнію, 13% алюмінію і 15% інших мінералів: срібла, міді, золота, важких металів.

Червона глина. Маски з червоної глини

Колір червоної глини обумовлений присутністю поєднання оксиду заліза і міді. Це не такий хороший адсорбент, як зелена глина. Використовується при нестачі заліза в організмі.

Рожева глина. Маски з рожевої глини для обличчя

Рожева глина містить червону і білу глину в різних пропорціях. Має у своєму складі мікроелементи, надає дезинфікуючу і розгладжує дію на шкіру. М’яка рожева глина рекомендується для делікатного догляду за епідермісом. Також вона використовується як розгладжуюча і в’язка маска і в шампунях для нормального волосся.

Косметолога стверджують, що вибір того чи іншого виду глини залежить від проблеми пацієнта, стану його шкіри. Глина, змішана з водою, швидко твердне і, як тільки вона втрачає вологу, її зволожуючий ефект на шкіру нівелюється, вона звужує пори і підсушує шкіру. Така маска непридатна для сухої і тим більше чутливої шкіри. Тому власницям нормальної, сухої або чутливої шкіри краще користуватися глиняними масками на емульсійній основі – готовими косметичними продуктами. Вони щадним чином впливають на шкіру, краще зберігають вологу, і мають більш виражений зволожуючим ефектом. У домашніх умовах в глиняний розчин можна додати краплю оливкової олії.

Перед покупкой мобильного телефона обязательно сравни 5800 nokia цена для выбора оптимального варианта.

{ 3 comments… читати їх нижче або додати один }

Вова Баранов

Мамі пораджу, щоб стала ще красивішою!

Юля Ткачук

маски суперські

kralya

Згідна! Швидко готуються, не дорогі і ефект видно зразу.

Залишити коментар