Дріжджові маски для любої шкіри обличчя

маска для обличчя

Дріжджі, багаті вітамінами групи В, роблять на шкіру тонізуючу дію, посилюючи кровообіг та обмінні процеси, сприяють очищенню пір. Їх рекомендують при нормальній, жирній і сухій, в’янучій шкірі.

Маска для обличчя з дріжджів і сметани. Розтерти половину палички дріжджів, поступово додаючи в них до консистенції сметани тепле молоко (для нормальної шкіри), рослинне масло (для сухої шкіри), 3%-ний розчин перекису водню (для жирної шкіри).Суміш пошарово наносять на обличчя, тримають маску 20 хв., Після чого змивають теплою водою. Курс лікування складається з 20 масок.

Маска для обличчя з дріжджів. Розведіть дріжджі в теплій воді, додайте житнє борошно і розмішайте все до консистенції сметани. Витримати в теплому місці добу. Потім закваску наносять на обличчя і шию густим шаром. Така маска робить шкіру ніжною та еластичною.

Маска для обличчя з дріжджів з молоком. Розітріть 1 / 4 палички дріжджів з молоком або рослинним маслом до консистенції сметани. Маска тонізує і пом’якшує, рекомендується для сухої та нормальної шкіри.

Маска для обличчя
з дріжджів і соку. Розмішайте 15-20 грамів дріжджів з 1-2 ч. л. лимонного або грейпфрутового соку.

Відбілююча маска з дріжджів. Розведіть 1 ст. л. пивних дріжджів молоком. Маска має відбілюючий ефект.

Маска для обличчя з дріжджів і кислого молока. 10 грам дріжджів змішати з кисляком до густоти сметани і нанести на обличчя, особливо на ті місця, де найбільше закупорених пор. Коли маска підсохне, її треба зняти пальцями, вимити обличчя спочатку теплою, потім прохолодною водою. Особливо ефективна для жирної шкіри обличчя, з розширеними порами, добре очищає шкіру.

Giacomini – итальянская фирма, известная во всем мире своей запорной арматурой для отопления дома и обеспечения водоснабжения. Ее продукция подтверждена патентами, что гарантирует высокое качество.

Залишити коментар