Маски для обличчя з лікарських трав

маска для обличчя

Маска для обличчя з ромашки, жовтка і кефіру. Квіти подрібніть з кефіром у блендері, додайте сирий жовток. Нанесіть кашку на обличчя на 20 хвилин, змийте. Маска лікує обпечену сонцем шкіру.

Маска для обличчя з квіток шипшини. Сухі або свіжі квіти шипшини залийте кип’ятком, дайте настоятися. Змочіть марлю, накладіть на обличчя на півгодини. Компрес тонізує і освіжає шкіру.

Маска для обличчя з деревію та щавлю. Свіже листя подрібніть в блендері, додайте вівсяні пластівці, перемішайте, нанесіть кашку на 15 хвилин, змийте. Маска звужує пори і очищає обличчя.

Маски для старіючої шкіри зі зморшками з трав. Звіробій звичайний, трава; смородина чорна, листя; горобина звичайна, плоди; кропива дводомна, листя; алое деревоподібне, сік – всього по 5 м. Взяти 1 столову ложку збору на невелику кількість окропу, розтерти до консистенції кашки, додати по 5 г меду , алое і 1 яйце. Нанести на обличчя, тримати маску 20хв., Після чого змити холодною водою.

Маска для обличчя з ромашкою. Змішайте 4 ч. ложки вівсяного борошна з 2 ч. ложками порізаних свіжих квітів ромашки, додайте води. Нанесіть кашку на 20 хвилин, змийте. Маска підходить для жирної шкіри, схильної до запалення.

Маска для обличчя з календули, звіробою, алое і ромашки. Свіжу траву, листя і квіти подрібніть в блендері. Нанесіть на обличчя на 20 хвилин, змийте. Маска допоможе при запаленої шкірі.

Настій для очей з волошками. 1 ст. ложку свіжих або 2 ст. ложки сухих квітів залийте склянкою окропу, настояти 2 години, процідити. Робіть примочки, якщо очі почервонілі, а повіки припухлі.

Маска для обличчя з трав. Береза повисла, листя; кульбаба лікарська, листя; арніка гірська, суцвіття ромашки; м’ята перцева, трава; кропива дводомна, листя; троянда, пелюстки; лілія біла, пелюстки; акація біла, квітки; конвалія травнева, квіти. Взяти 1 столову ложку подрібненого збору на невелику кількість окропу, розтерти до консистенції кашки, додати 1 столову ложку сиру і 1 чайну ложку меду. Нанести на обличчя, тримати маску 20 хв., Після чого змити холодною водою.

Маска для обличчя з черги. На склянку окропу – 2 ст. ложки свіжої трави або 1 ст. ложку сухої. Змочіть настоєм марлю, покладіть на обличчя на 20 хвилин. Робіть компрес протягом 20 днів при запаленоій шкірі.

Маски для обличчя з календули. На склянку окропу – 1 ст. ложка сухих квітів або 2 – свіжих. Зробіть настій. Коли охолоне, додайте вівсяні пластівці. Нанесіть кашку на обличчя на 20 хвилин, змийте. Маска добре підсушує жирну шкіру, схильну до вугрів.

Маска для обличчя з петрушкою. У блендері подрібніть невеликий пучок петрушки з кефіром, додайте кілька крапель лимонного соку і оливкового масла. Нанесіть на 25 хвилин. Маска відмінно вибілює і вітамінізує шкіру.

Маска для обличчя з трав. Ці сухі рослинні маски рекомендується робити для догляду за млявою, зморшкуватою шкірою обличчя. У марлеві мішечки покладіть суміш подрібнених сухих листя м’яти, шавлії, евкаліпта, суцвіть ромашки, листя та квіток кульбаби, попередньо підігрітих на сковороді. Мішечки накладіть на очищене обличчя і тримаєте, поки вони не охолонуть. Процедуру повторіть 2 – 3 рази.

Маска для обличчя з трав. Взяти в рівних кількостях звіробій, листя горобини, глоду, хмелю та кропиви. Пропустити через кавомолку. Дві столові ложки суміші з’єднати з 1 чайною ложкою меду і жовтком. Цей склад наносити на обличчя на 20хв.

Чтобы купить по выгодным ценам детские коляски оптом предлагаем посетить интернет-магазин Dandelion.

Залишити коментар