Маски для обличчя з меду. Найкращі рецепти

Маски для обличчя з меду

Всім відомо, як часто застосовують мед у виготовленні косметики, так чому ж не навчиться використовувати його вдома. Маска для обличчя з меду відома ще з давніх часів, так як ще Гіппократ залишав її рецепти. Адже саме мед володіє унікальними очисними властивостями. А маски з цього продукту допоможу очистити шкіру обличчя і запобігти її старіння. Є маса рецептів, як масок з чистого меду, так і з додаванням різних продуктів. У цій статті ми виділили найкращі медові маски.

Чистий мед проти зморшок

Мед – це один з найкращих природних засобів для боротьби зі зморшками, саме тому варто навіть просто змащувати шкіру обличчя чистим медом. Шкіра стає пружною і молодою, якщо нанести на неї тонкий шар меду на 20 хвилин. А якщо поєднувати мед з іншими засобами, то його дія ще більше посилюється.

Очисна маска для обличчя
Маска з меду і гліцерину допоможе вам виконати очищення обличчя. Для її приготування треба три ложки холодної води, і по одній ложці борошна, гліцерину і меду. Вода з медом і гліцерином розмішується і під час цього потрібно повільно додавати борошно, при цьому постійно помішувати, щоб отримати однорідну масу. Маску варто наносити на 20 хвилин і змивати прохолодною водою.

Маска для обличчя з медом, молоком і чаєм
Для цієї маски потрібно взяти столову ложку меду і стільки ж молока або чаю. Розтопіть мед у теплому чаї або молоці і за допомогою ватного тампона нанесіть цю масу на обличчя. Маска тримається на обличчі 15-20 хвилин і змивається прохолодною водичкою. Якщо ж у вас суха шкіра, то слід замінити чай на сметану або вершки.

Маска для обличчя з медом і молочними продуктами
Для власниць млявої, жовтуватої і сухої шкіри ідеально підійде ця маска. Для її отримання, вам потрібно змішати рівну кількість сиру, сметани, вершків або молока. Перед нанесенням потрібно гарненько очистити шкіру. Тримати маску близько 15 хвилин і змивати спочатку теплою, а потім і холодною водою.

Поживна маска для обличчя з меду, жовтка і борошна
Для неї потрібно: півжовтка, чайна ложка борошна пшеничного, три чайних ложки меду і молоко. Всі інгредієнти слід розмішати і додати до них трохи молока, злегка помішуючи, у вас повинна вийти маса схожа на сметану. Цю масу слід тримати на обличчі і шиї 20 хвилин і змивати прохолодною водою.
Варто звернути увагу на те, що маски з меду не можна робити якщо у вас алергія на продукти бджільництва. Також їх не рекомендують при наявності на обличчі капілярної сіточки. І слід пам’ятати, що мед має збудливу дію на шкіру і не слід робити таку маску занадто часто.

Залишити коментар