Медові маски для лиця

Медові маски для лиця

Медові маски для лиця такі смачні та корисні

Мед корисний як з лікувальної точки зору так і з косметичної. Дуже корисна для обличчя  ”медова вода” (1 столова ложка меду на 2 стакана теплої води). Рекомендується 5-7 хвилин мити нею лице на ніч, після чого ополіскувати теплою водою без мила. “Медова вода” добре насичує шкіру обличчя, робить її бархатистою і в якійсь степені розгладжує морщини. В якості прикладу можна також рекомендувати наступні рецепти виготовлення медових масок і їх застосування.

Медові маски для лиця для всіх типів шкіри

  1. До одного сирого жовтка добавити 1 столову ложку гліцерину або меду і перемішати. Получену масу накладають на шкіру обличчя і залишають на 10-15 хвилин. Змивати звичайною теплою водою. Таку маску можна застосовувати кожного ранку. Маска рекомендується при сухій шкірі обличчя, попереджує появу морщин.
  2. 100 г меду змішують з соком одного лимона. Получену масу наносять на шкіру обличчя тонким слоєм і залишають на 5-10 хвилин, потім змивають холодною водою. Рекомендується при сухій і нормальній шкірі.
  3. 2 столові ложки муки змішати з взбитим білком одного яйця і додати одну чайну ложку меду. Получена тістоподібна маса наноситься на очищену шкіру обличчя на 10-15 хвилин. Змивати звичайною водою. Маска рекомендується при попередженні морщин та при сухій шкірі обличчя.
  4. Змішати 25 г спирту і 25 мл води і добавити 100 г злегка розігрітого меду. Все добре перемішати до однорідної маси. Маску тримати на шкірі обличчя 10-15 хвилин. Така маска очищує шкіру обличя, надає дизинфікуючу дію, пом’якшує шкіру.
  5. 90 г ячмінної муки, 35 г меду, і 1 яєчний білок, попередньо взбитий до піни, ретельно перемішати. Маска наноситься на 10-15 хвилин. Призначена для сухої і нормальної шкіри.

Мед для шкіри рук

Мед разом з іншими речовинами добре пом’якшує шкіру рук, усуває сухість, робить їх ніжними і приємними.

Молодежные кроссовки nike cortez, которые можно приобрести на сайте http://outpac.ru/catalog-nike-adidas-puma-timberland-lacoste-supra-loading-air-jordan-soucony-vans-catalog/nike/nike-classic-cortez.html без проблем быстро и просто, подчеркнут ваш спортивный стиль и прослужат очень долгое время.

Залишити коментар