Протизапальні та очищаючі маски для обличчя

Протизапальні та очищаючі маски

Більшість жінок і деякі з чоловіків час від часу або систематично вдаються до допомоги різних масок для поліпшення стану шкіри. Сучасні косметологи визнають, що маски є одними з найкращих і ефективних способів швидко заспокоїти, зволожити, підживити і глибоко очистити шкіру. Ефективність їх застосування гарантується за умови, що вони правильно підібрані, з урахуванням типу шкіри людини, і застосовуються відповідно до вимог інструкції. Маски бувають живильні, зволожуючі, лікувальні, тонізуючі та інші.

Ми ж хочемо розповісти про очищувальні і протизапальні маски

Очищаючі маски для обличчя зазвичай виготовляються на основі глини, воску, мильної піни та інших синтетичних продуктів, здатних абсорбувати в себе відмерлі рогові лусочки, бруд і жир з поверхні шкіри. Всі ці надлишки залишаються на внутрішній стороні маски, прилипаючи до неї в міру її висихання. Після рекомендованого часу маска видаляється з шкіри разом з усіма шкідливими частками, ввібрані в себе маскою. Таким чином, добре очищаються пори, поліпшується кровообіг, і шкіра набуває свіжість і здоровий відтінок. Багато очищаючих масок для обличчя та області декольте виконують функцію м’якого злущення відмерлого епідермісу. Косметологи рекомендують застосовувати очищаючі маски для обличчя один раз на тиждень. Більшість косметичних засобів цього типу підходять для будь-якої шкіри. Фахівці радять одразу після видалення маски зробити живильну – це дуже корисно для шкіри. Якщо у вас немає такої можливості, слід на обличчя накласти рясний шар живильного крему.

Велика частина виробників косметичних засобів, що випускають очищаючі маски, рекомендують при жирній шкірі накладати такі маски 2 рази на тиждень, при інших типах шкіри – один раз на тиждень. Виняток становить чутлива шкіра, в цьому випадку очищаюча маска робиться не частіше одного разу на два тижні. Людям, що переступили через 40-річний рубіж, рекомендується робити маски частіше – 2 рази, враховуючи при цьому стан шкіри.

Практично всі маски для обличчя, приготовлені в домашніх умовах і містять натуральні продукти, можна застосовувати набагато частіше, тому що вони не тільки очищають шкіру, але і живлять її.

Протизапальні маски для обличчя призначені спеціально для догляду за проблемною комбінованою або жирною шкірою. Такі косметичні засоби більш активно впливають на шкіру, очищаючи і звужуючи пори, регулюючи діяльність сальних залоз і надаючи антибактеріальну дію на проблемну шкіру. Тому використовувати їх можна від 1 до 3 разів на тиждень, в залежності від особливостей шкіри людини.

В наступній статті ми розповімо Вам більше про протизапальні маски для обличчя а також приготування їх в домашніх умовах.

Пропонуємо Вам відвідати форум продаж на сайті biznet.kiev.ua в якому Ви без сумніву знайдете для себе корисну інформацію, яка стане впригоді.

{ 2 comments… читати їх нижче або додати один }

Ольга

Вживаються тільки загальні фрази, а немає конкретного рецепту якойсь маски для очищення.

kralya

Ольга, тому що тут розповідається в загальному про конкретний вид масок. На основі чого виготовляются, для кого підходять, як часто робити.

Залишити коментар