Догляд за волоссям взимку

Догляд за волоссям взимку

Багато жінок вважають зиму найважчим часом року для свого волосся. Дійсно, з приходом перших холодів волосся починає слабшати, а кількість  волосся, що випадає, неухильно зростає. Як же з цим боротися?

Якщо ваша основна проблема під час зими – рясне випадання волосся (перевищує 100-150 на день), то в першу чергу, ніколи не нехтуйте головними уборами. Існує помилкова думка, що шапка перекриває волоссю доступ до кисню. Насправді це глибока помилка. Ще одна помилка – скорочення кількості миття голови. Помилково вважати, що жирова плівка, яка утворюється на шкірі голови, дасть захист від холодних вітрів та інших шкідливих факторів. Так що ж робити, щоб допомогти волоссю впоратися з холодом?

По-перше, постарайтеся мити голову рідше, ніж зазвичай. Часте миття зтоншує волосся, робить його більш ламким. Найоптимальніший варіант – три рази протягом тижня. Пару раз на тиждень можете проводити масаж голови з використанням теплих масел. Це допоможе вберегти волосся від пересушування.

По-друге, якщо у вас волосся тонке від природи, не фарбуйте його і не піддавайте  хімічним впливам в зимовий час. Однак, на даний момент це питання спірне. Є ряд фахівців, які переконані, що фарба повністю змінює структуру волоса, даючи йому додатковий захист. Але, погодьтеся, якщо є така можливість, то краще не ризикувати і трохи почекати.

По-третє, щоб захистити волосся від посічених кінчиків, не лінуйтеся регулярно підрівнювати кінчики. Краще всього, якщо ви довірите це салонному майстру. Під час укладання не забувайте використовувати термозахисний спрей. У зимовий період часу найбільш доречно буде використання зволожуючих мусів, спреїв і сироваток, а ось жирні засоби, такі як віск, краще залишити до теплої погоди.

По-четверте, постарайтеся підібрати правильний шампунь і ополіскувач. На сьогоднішній день багато брендів випускають серії, розроблені спеціально для використання в зимовий час. В аптеках ви можете придбати комплекс вітамінів і мінералів, створених спеціально для поліпшення структури волосся і його живлення. Зима – найкращий час, щоб провести подібні курси. Саме в цей час року з їжею не надходить достатня кількість корисних речовин. Натуральну косметику теж ніхто не відміняв! Живте своє волосся масками, приготованими на основі яєць, меду, кефіру, різних масел.

Залишити коментар