Маски для волосся – робимо волосся легким і шовковистим

Маски для волосся

Якщо після миття голови ти відчуваєш, що волосся на дотик як солома, варто бити тривогу. Твій супер-шампунь, до складу якого (як заявив виробник) входить зволожувач і кондиціонер для захисту волосся, не справляється зі своїми обов’язками. Тут уже на допомогу варто кликати маску для волосся.

Ну хто не знає масочку? Маску знають всі!

Маски для волосся – найпопулярніші засоби по догляду за пошкодженим і знесиленим волоссям. Користуючись маскою для волосся постійно, ви можете досягти такого ефекту:
• Ви захистите своє волоссячко від негативного впливу багатьох чинників зовнішнього світу, в тому числі і пекучих сонячних променів;
• Подолаєте випадання волосся та його ламкість;
• Зміцните цибулинки волосся, зволожите і наситите шкіру голови необхідними вітамінами і речовинами;
• Зробите волосся м’яким, слухняним і блискучим;
• Зробите волосся більш стійким при укладанні;
• Вам буде набагато приємніше розчісувати волосся.

Маленькі нюанси
Видів масок існує просто величезна кількість. І, звичайно, кожному до душі свій певний тип. Якщо ви віддаєте перевагу «фабричним» маскам, прислухайтеся до нашої поради: вибирайте маску з тієї ж лінійки продуктів, що і ваш шампунь. Це, звичайно, не так важливо, але справа в тому, що розробники косметичних серій при створенні одного продукту роблять акцент на сумісність компонентів однієї лінійки. Купуючи шампунь, намагайтеся враховувати свій тип волосся, і не забувайте про сумісність шампуню і маски.

Види фабричних масок для волосся

Маска, яка доглядає за волоссям
До складу таких масок, як правило, входять комплекси вітамінів і мікроелементів, які підтримують баланс, тонус і здоровий вигляд вашого волосся. Такі маски здатні зберегти колір і блиск волосся, вони забезпечують легке розчісування волосся, але трохи обтяжують. Такі маски слід наносити на зволожене волосся безпосередньо перед миттям. Відмінна риса таких масок в тому, що їх можна і навіть потрібно наносити на коріння волосся.

Маски, які живлять волосся
До складу таких масок входять комплекси вітамінів і мінералів, а так само екстракти та відвари. Наносити таку маску слід на волосся після миття і використання кондиціонера. Наносити таку маску на коріння не слід, інакше, волосся дуже швидко стане виглядати неохайно і буде занадто швидко жірніти. Надлишок поживних речовин не буде корисний.

Маски, створені спеціально для відновлення волосся
Кращим помічником для власниць пошкодженого або слабкого від природи волосся стане саме відновлююча маска. До її складу входять вітаміни В5, В12, вітамін Е, протеїни та екстракти різноманітних косметичних рослин. Наноситься така маска переважно на всю довжину волосся, не враховуючи коріння, далі одягається шапочка для душу на 10-15 хвилин. Після змиваємо маску теплою водою.

Маски для зміцнення волосся
Така маска створена на основі вітамінного комплексу, ефірні масла і UV-фільтри. Такі маски роблять волосся м’яким, слухняним і блискучим, як алмаз. Наносять таку маску після миття волосся, без використання кондиціонерів, на всю довжину волосся, але не в якому разі не на корені.

Розігріваючі маски

Такі маски радять використовувати при випаданні волосся. Вони розігрівають шкіру голови і тим самим впливають на активність волосяної цибулини, так само стимулюється приливу крові до поверхні шкіри голови. У результаті такого впливу цибулини активізуються, а волосся перестає випадати і швидше росте. Слід бути гранично обережними, застосовуючи такі маски. Якщо на шкірі голови присутні якісь пошкодження або подряпини, стан речей можна посилити.

Все корисне робиться вдома

Якщо ж ви хочете зміцнити, підживити або просто подоглядати за своїм волоссям, не зазнавши при цьому від висоти сучасних цін, вам варто докласти трохи зусиль і приготувати масочку самій.

Зміцнюючі маски
1. Вам знадобляться: одне яйце, чарочка спирту або горілки, столова ложка реп’яхової олії і столова ложка соку лимона, 1/3 пачки дріжджів. Дріжджі попередньо розводимо і настоюємо близько півгодини. Далі додаємо в дріжджі яйце, реп’яхову олію, сік лимона. Все це змішуємо і наносимо на волосся по всій довжині, включаючи коріння. Тримаємо таку масочку близько 15 хвилин, після чого змиваємо розчином горілки в воді.
2. Розведіть столову ложку желатину в стаканчику теплої водички і почекайте, поки він настоїться. Далі нанесіть його на волосся на 15 хвилин, при цьому накрийте все шапочкою для душу і полотенечком. Змийте водою.

Відновлюючі маски
Ромашково-білкова маска. Для неї вам треба взяти: дві столові ложки сухої ромашки, чверть склянки окропу, один яєчний білок. Суху ромашку заливаємо окропом і настоюємо під полотенечком близько 2-3годин. Після беремо яєчний білок і збиваємо до утворення міцної піни. Проціджену через ситечко ромашку вливаємо в білок, знову збиваємо і наносимо на волосся. Через 15 хвилин моєму голову.

Залишити коментар