Содовий розчин: природна альтернатива шампуню

Содовий розчин дя волосся

У більшості сучасних шампунів і доглядаючих засобах містяться продукти переробки нафти, які, за рахунок утворення непроникної плівки на волоссі і шкірі голови, значно ускладнюють газообмін і природне утворення шкірних жирів (який є захистом), внаслідок чого волосся стоншується, стає ламким і швидко забруднюється.

А крім усього іншого, при застосуванні таких засобів, через шкірні пори в кров постійно надходять токсичні речовини, які не найкращим чином позначаються на загальному здоров’ї.

Доброю альтернативою шампуню може стати простий, безпечний і перевірений століттями спосіб догляду – миття волосся розчином соди.

За рахунок м’яко лужної дії сода добре очищає шкіру і волосся від хімічних забруднень, пилу, надлишку жиру і кислот.

Рекомендації щодо застосування соди для волосся:

1. Кількість соди для всіх індивідуальна, стандартна схема – ст. ложка в склянці теплої води.
2. Наносити слід легкими масажними рухами на вологе коріння.
3. Після закінчення процедури, після ретельного змивання соди проточною водою, слід обполоснути волосся водяним розчином оцту, або лимонного соку – це відновить необхідний рН шкіри, додасть волоссю блиск і шовковистість.
4. Слід з обережністю використовувати даний спосіб при сухій і чутливій шкірі голови – сода підсушує. В даному випадку, після миття волосся, можна використовувати натуральну медову маску.
5. При пофарбованому волоссі сода з легкістю видаляє фарбувальні пігменти, а при використанні її разом з лимоном і медом, можна самостійно освітлити волосся безпечним способом за кілька процедур.

При регулярному застосуванні содового розчину в якості домашнього шампуню, регулюється вироблення шкірного жиру, і поступово необхідність у частому митті волосся зникає, шкіра починає «дихати», волосся набуває натуральний блиск, об’єм і силу.

Залишити коментар