Тонік для волосся. Що таке тонік для волосся і для чого він потрібен?

20.09.2012

Тонік для волосся

Для того щоб прибрати сивину з волосся, змінитися радикально і не дуже, надати волоссю блиск використовуються різні способи забарвлення. Перший це фарба для волосся, а другий це тонік для волосся. Перший спосіб більш агресивний, ніж другий, з тієї причини, що у тоніка немає аміаку.

Що таке тонік для волосся і для чого він потрібен

Тонік це засіб, який не має ніяких елементів, що шкодить волоссю, а також аміаку, при цьому відмінно фарбує волосся. Це щадне забарвлення, він не пошкоджує структуру волосся і не робить негативний вплив на волосяні цибулини. Тонік для волосся здатний додати будь-який відтінок за Вашим бажанням, але він не може остаточно змінить колір волосся. Також він тонує волосся на короткий термін, до декількох мийок голови. Він змивається постійно, коли миється голова. Для когось це мінус, а для тих, хто любить створювати різноманітні образи і мати постійно інший колір дуже хороший засіб. Багато з них мають у своєму складі натуральні інгредієнти, які роблять волосся м’яким, блискучим, шовковистим і здоровими. Тоніки для волосся мають багатий асортимент кольорів, але вони профарбовують волосся в різницю в декілька тонів. На жаль, яскрава брюнетка не стане блондинкою.

Модні відтінки волосся 2012 року

Не можна виділити якийсь конкретний колір, це ціла гама кольорів. По-перше, натуральність з моди ніколи не пропадала, так і в цьому році в моді природність. Такі відтінки каштановий, блонд і рудий. Вугільно-чорний колір відходить на задній план. Також не рекомендується брюнеткам посилювати свій колір волосся. Блондинистий відтінок повинен бути ближче до русявого відтінку: пшеничний, лляний або карамельний колір. Ультрамодний відтінок з рудих квітів це яскраво-рудий. Але хто не наважиться забарвитися, тому стилісти рекомендують легкий відтінок рижевізни як в чорному, так і в каштановому кольорі волосся. Також не можна забувати про шоколадні відтінки.
Ще чуть чуть затримаються ультра яскраві кольори волосся: фіолетові, рожеві, сині, зелені, жовті. Ними можна фарбувати, як цілу голову, так і окремі локони. Але потрібно запам’ятати – колірні переходи повинні бути плавні, а не різкі як у минулому році.

Зоряне тонування волосся

Знаменитості ніколи не відстають від модних тенденцій, а деякі їх і створюють. Більшість з них тонують своє волосся в натуральні відтінки, які мало відрізняються від їх природного кольору. Але є такі, що за рік вже поміняли не один колір волосся і перепробували на собі всі кольори веселки. Найяскравішою представницею кольорового волосся стала Кеті Перрі (Katy Perry). Спочатку вона була брюнеткою, але вирішила, що це нудно і почала експериментувати з такими кольорами: синій, рудий, блонд, рожевий, фіолетовий, а також мала багато різнокольорових пасом. Ще експерименти над своїм волоссям люблять проводити Леді Гага (Lady Gaga), Пінк (Pink), Гвен Стефані (Gwen Stefani), Лілі Аллен (Lily Allen), а також Крістіна Агілера (Christina Aguilera).

Любите спортивный стиль? Тогда спортивная одежда и обувь известных марок, представлены на сайте http://www.wildberries.ru/catalog/524/women.aspx, не сможет вам не понравиться.

Залишити коментар